Kelmiškių automobiliuose rasta kontrabandinių cigarečių ir svaigalų

VSAT nuotr.
Kontrabandinio krovinio, šešių tūkstančių pakelių cigarečių su baltarusiškomis cigaretėmis, vertė – 25 000 eurų.

Du Kelmės rajono gyventojai teisėsaugos akiratyje atsidūrė dėl kontrabandinių rūkalų bei neteisėto alkoholio. Kontrabandinių cigarečių vertė – per 25 000 eurų.

Tikrindami turimą informaciją, ankstų pirmadienio rytą VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai viename Kelmės rajono kaime patikrino nuosavame namo kieme stovinčius automobilius „Skoda Yeti“ ir „Seat Alhambra“. Jų bagažinėse ir salonuose aptikta kartoninių dėžių, o jose – įvairių rūšių rūkalų su baltarusiškomis banderolėmis. Iš viso rasta per šešis tūkstančius pakelių cigarečių.

Be to, aptikta ir 50 litrų skysčio, skleidžiančio alkoholio kvapą.

25-erių vyras ir 54-erių moteris sulaikyti. Moteris teisėsaugos pareigūnams įkliūva ne pirmą kartą, yra bausta dėl anksčiau padaryto analogiško pažeidimo.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Įtariamieji po apklausos paleisti, skyrus kardomąsias priemones – rašytinius pasižadėjimus neišvykti.