Kelmės rajono gyventojai parsivežė kvaišalų

VSAT nuotr.
Stiklainiuose ir termose pasieniečiai surado, įtariama, augalinės kilmės narkotinės medžiagos.

Kalvarijos pasieniečiai trečiadienį sulaikė du Kelmės rajono gyventojus, kurie įtariami nusikaltimu ir tarp kurių asmeninių daiktų aptikta kvaišalų.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos punkte tikrino iš Lenkijos vykusį automobilį „Volvo XC 90“, pažymėtą Didžiosios Britanijos registracijos numeriais. Merginos vairuojamoje transporto priemonėje vyko trys keleiviai, iš jų du – 21 ir 22 metų Kelmės rajono gyventojai.

Dokumentų kontrolės metu Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad abu Kelmės rajono gyventojai slapstosi nuo teisingumo. Jie kaltinami nusikaltimo padarymu ir abiems yra paskirta kardomoji priemonė suėmimas. Šių asmenų paiešką Telšių apskrities policija buvo paskelbusi kovo viduryje.

Automobilio patikros metu VSAT pareigūnų dėmesį patraukė tarp Kelmės rajono gyventojų asmeninių daiktų rasti du stiklainiai ir termosas. Juose buvo žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga. Šio radinio kilmę ir tikslų svorį nustatys ekspertai. Pirminiais duomenimis, tai – kanapės.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos bei dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Po apklausos Kelmės rajono gyventojai uždaryti į areštinę, o „Volvo XC 90“ saugomas Kalvarijos užkardoje. Automobilį vairavusi mergina ir dar vienas juo vykęs vyras buvo paleisti.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.