Kelmės politikui – policijos įtarimai

Redakcijos nuotr.
Albertas Brazas.
Policija domisi Kelmės rajono savivaldybės tarybos nario, visuomeninio rinkimų komiteto „Už vieningą Kelmę“ atstovo, buvusio Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kelmės rajono skyriaus nario, 43 metų Alberto Brazo „popamokine“ veikla. Vyro atžvilgiu iškelta baudžiamoji byla.

Pagalbos į pareigūnus balandžio 21 dieną, 11 valandų 50 minučių, kreipėsi 40-metė politiko sesuo. Ji pranešė, kad Kelmės rajone, Maneikių kaime esančiuose namuose, brolis prieš ją smurtavo.

Pareigūnai dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Smurtu įtariamas Tarybos narys nesulaikytas.

Susiklosčiusią situaciją smurtu prieš artimą žmogų įtartas A. Brazas komentuoja nenoriai. Anot jo, kol vyksta ikiteisminis tyrimas, kol nėra teismo sprendimo – jokio komentaro. Kalbėsiąs nebent po teismo, jei į jį apskritai bus persikelta.

„Tai yra grynai šeimos reikalas. Aš nelinkęs komentuoti. Pagal mane ten nieko nebuvo, o jeigu jai (seseriai) taip atrodo... Man atrodo, kad labiau aš, o ne jinai čia nukentėjo“, – „Šiaulių kraštui“ sakė politikas.

Ar reikalai susiję su šeimai priklausančios žemės reikalais? Į tokį klausimą A. Brazas atsakė sausai: skundas policijai ne apie žemę, o apie smurtą.

„Skambinkit seseriai, gal ji daugiau jums pasakys“, – patarė.

A. Brazo sesuo V. A. pasakė nieko nenorinti komentuoti.

„Tvarkomės su policija ir tiek. Nežinau, ką jis jums prišnekėjo, bet aš linkusi kol kas patylėti“, – pokalbį baigė moteris.