
Naujausios
Kelmės centre vos nesprogo automobilis
Vakar, apie 13 valandą, Kelmėje, Birutės ir B. Laucevičiaus gatvių sankryžoje, vos nesprogo lengvasis automobilis.
Automobiliu važiavo vyras ir moteris, bagažinėje jie vežė pilną buitinių dujų balioną. Privažiavus miesto centrą staiga iš bagažinės pasigirdo aštrus, šnypštimą primenantis garsas, pasklido dujų kvapas.
Iškviesti Kelmės ugniagesiai iš bagažinės ištraukė dujų balioną. Didžiulės nelaimės išvengusiems žmonėms prieš toliau tęsiant kelionę patarta gerai išvėdinti automobilio saloną.
Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Stasys Kvietkus sakė, jog greičiausiai dėl to, kad bagažinėje dujų balionas buvo nepritvirtintas, posūkyje atsitrenkė į bagažinės kraštą, atsisuko baliono čiaupas ir pradėjo sklisti dujos.
„Šiaulių krašto“ inf.
Dalios KARPAVIČIENĖS nuotr.
DUJOS: Kelmės ugniagesiai iš automobilio bagažinės ištraukė buitinių dujų balioną, kuriam posūkyje galėjo atsisukti čiaupas.