Kadenciją baigė teisėja Virginija Žindulienė

ŠAT nuotr.
Šiaulių apygardos teisme darbą baigė ilgametė Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėja Virginija Žindulienė.

Šiaulių apygardos teismas atsisveikino su kadenciją baigusia teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėja Virginija Žinduliene. Teisininko profesijai V. Žindulienė atidavė daugiau kaip 40 metų, iš kurių teisėjo – beveik tris dešimtmečius. Triūsė žemės ūkio, transporto srityse, teko ragauti ir prokurorės duonos.

Tardamas padėkos žodžius viso kolektyvo vardu teismo pirmininkas Gražvydas Poškus pabrėžė, kad kolektyvui teisėjos palikta dvasia, žinios, per ilgus darbo metus atsiskleidęs jos kūrybinis potencialas, visada žavinti šypsena lydės dar ne vieną ir skatins tik tobulėti.

Kadenciją baigusiai teisėjai įteikta LR Prezidento Gitano Nausėdos padėka už ilgametį darbą ir aukštą profesinę kompetenciją einant teisėjo pareigas. Valstybės vadovas padėkojo už valstybės vardu nepriekaištingai vykdytą teisėjo misiją, už išmintį ir pasiaukojimą.

Šilčiausius padėkos žodžius tarė ir teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Laisvydas Zederštremas, Šiaulių, Telšių apylinkių teismų pirmininkės Rasa Milvydaitė, Daiva Maneikienė, LR Teisėjų asociacijos valdybos nariai, teisėjai Nerijus Masiulis, Žanas Kubeckas, kiti kolegos.