Joniškio rajone geriausiu metų tarnautoju išrinktas aplinkosaugininkas

AAD nuotr.
Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas Konstantinas Rezgys pripažintas geriausiu Joniškio rajono 2021 metų valstybės tarnautoju.

Joniškio kultūros centre Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybos Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas Konstantinas Rezgys paskelbtas geriausiu Joniškio rajono 2021 metų valstybės tarnautoju tradiciniu tapusiame konkurse „Mūsų valstybės tarnautojas“.

Praėjusiais metais Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su Seimo nariu Liudu Jonaičiu ir Europos parlamento nariu Petru Auštrevičiumi aktyviai kvietė visuomenę dalyvauti renkant geriausią 2021 metų valstybės tarnautoją. Konkursas „Mūsų valstybės tarnautojas“ skatina ne tik pagerbti sąžiningus ir kompetentingus darbuotojus, į kuriuos turime lygiuotis, bet suburti vieningą visuomenę siekti teisingesnės, šviesesnės Lietuvos ateities.

Iš septynių visuomenės pasiūlytų nominantų buvo išrinktas aplinkosaugininkas Konstantinas Rezgys.

K. Rezgiui įteiktas Europos Parlamento nario P. Auštrevičiaus įsteigtas prizas – pažintinė kelionė į Europos Parlamentą.

„Jaučiuosi labai pamalonintas šiuo apdovanojimu. Noriu padėkoti organizatoriams už tokią gražią iniciatyvą ir žinoma, balsavusiems žmonėms, kurie įvertino mano darbą Aplinkos apsaugos departamente, – sakė K. Rezgys.

Kaip teigia aplinkosaugininkas, šiame darbe labai svarbu skatinti pažeidimą padariusius asmenis pergalvoti savo veiksmus, veiklas ir vertybes, kad jie suvoktų pažeidimo kenksmingumą kartais ir jiems patiems.