Joninių savaitę vairuotojai leido sau švęsti

Policijos nuotr.
Sustiprintos policijos pajėgos kontrolę keliuose vykdo ne vien Joninių savaitę.

Šventinę Joninių savaitę sustiprinta policijos kontrolė keliuose duoda rezultatų, kurie neramina. Stipriai nuo alkoholio apsvaigusių vairuotojų išaiškinta kone visuose Šiaulių apskrities rajonuose. Neapsieita ir be jų sukeltų avarijų.

* Birželio 22-osios rytą Šiaulių rajono Šakynos miestelyje 37 metų vyras, vairuodamas automobilį „Škoda“, jo nesuvaldė, kliudė kelio atitvarus ir nuvažiavo nuo kelio.

Avarijos sukėlėjui nustatytas 1,74 promilės girtumas.

* Birželio 22 dieną, po pietų, Joniškyje, Aido gatvėje, prie automobilio „Mazda 6“ vairo pričiuptas neblaivus 39 metų vyras. Pareigūnai nustatė 1,75 promilės girtumą.

* Birželio 22 dienos vakarą Kelmės rajono Lupikų kaime girtas 59 metų vyras vairavo automobilį „Toyota Avensis“.

Įtariamasis, kuriam nustatytas 2,72 promilės girtumas, sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

* Birželio 23-iosios vakarą, prieš pat vidurnaktį, Akmenės rajone, Vienrankių kaime, girtas 34 metų vyras vairavo automobilį „VW Passat“. Vairuotojui nustatytas 1,94 promilės girtumas.

* Birželio 23-iosios vakarą, prieš aštuonias, girtas ir neturintis teisės vairuoti transporto priemonę, Radviliškio rajone, Šeduvoje, prie automobilio „Škoda Fabia“ vairo sulaikytas 61 metų vyras.

* Birželio 24 dieną, po 18 valandos, Šiauliuose, Paukščių take, 67-erių vyras, būdamas 2,41 promilės girtumo, vairavo automobilį „Nissan Qashqai“ ir kliudė stovėjusį „Lexus“. Avarijos sukėlėjas nuvažiavo iš eismo įvykio vietos.

Eismo įvykio metu apgadinti automobiliai, žmonės nenukentėjo.

* Birželio 25-osios naktį Šiauliuose, Sembos gatvėje, prie automobilio vairo sulaikytas (2,57 promilės) „Mercedes Benz C200“ vairavęs 28-erių vyras.

Visais paminėtais atvejais dėl girtumo prie vairo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Avarijos sukėlėjams teks atlyginti ir padarytą žalą.