Įtariamasis sučiuptas po šešerių metų

Policijos nuotr.
Žmogų sužalojęs prieš šešerius metus, akmeniškis prieš teismą stos artimiausiu metu.
Nusikaltimas, kurio padarymu kaltinamas asmuo buvo surastas ir netrukus stos prieš teismą, įvykdytas 2014 metų birželio 7 dieną Akmenėje, Stoties gatvėje.

Tąkart Akmenėje esančiame bute po išgertuvių kilusio konflikto metu 1986 metais gimęs vyras panaudojo fizinį smurtą prieš sugėrovą – perdūrė jam peiliu pilvą. Nukentėjusiajam skubiai prireikė medikų.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado sutvarkytą butą. Jame nepastebėjo nei išgertuvių, nei grumtynių pėdsakų. Peilio, kuriuo buvo sužalotas vyras, įvykio vietoje taip pat nebuvo. Įtariamojo pareigūnams sučiupti nepavyko.

Tyrimo metu nustatyta, kad nusikalstamą veiką galimai padaręs asmuo tą patį vakarą išvyko į užsienį ir slapstosi.

2014 metų rugsėjo 23 dieną buvo išduotas Europos arešto orderis. Paieškos metu buvo taikomos įvairios paieškos priemonės, tačiau nustatyti įtariamojo buvimo vietos nepavyko.

2019 metų spalio 14 dieną iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybos buvo gautas pranešimas, kad ieškomas vyras buvo sulaikytas Jungtinėje Karalystėje. 2020-ųjų vasario 7 dieną jis perduotas Lietuvai.

Šiuo metu ikiteisminis tyrimas jau baigtas ir byla perduota teismui. Netrukus Akmenės gyventojas dėl prieš šešerius metus įvykdyto sveikatos sutrikdymo stos prieš teismą.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.