Įtariamasis nužudymu suimtas

Artūro STAPONKAUS nuotr.
15 kartų anksčiau teistas, o dabar žmogaus nužudymu įtariamas Romualdas Šidlauskas vakar teisme parodė išskirtinę agresiją. Vyras suėmime praleis tris mėnesius.
Dviejų vyrų kivirčas šeštadienio vakarą Šiauliuose, Vilniaus ir Ežero gatvių kampe įsikūrusiame alaus bare, vienam kainavo gyvybę. Įtariamasis 58 metų Romualdas Šidlauskas, kuris anksčiau teistas penkiolika kartų, suimtas.

Vakar policijoje vyko tragiško įvykio liudytojų apklausos.

Apie pietus buvo kreiptasi į teismą dėl įtariamojo suėmimo.

16 valandą R. Šidlauską konvojus atgabeno į Šiaulių apylinkės teismą. Vyras čia nestokojo agresijos, keikėsi, grasino, dėl to jį teko išvesti iš posėdžių salės.

Teismas patenkino prokuratūros prašymą – nužudymu įtariamą vyrą leido suimti maksimaliam įstatymo numatytam laikotarpiui – trim mėnesiams.

Teisėsaugai gerai pažįstamas šiaulietis R. Šidlauskas sulaikytas sekmadienį, apie 11 valandą ryto, Šiauliuose, P. Višinskio gatvėje. Vyro tapatybę padėjo nustatyti prie alaus baro, kur įvyko kruvinas incidentas, veikiančių vaizdo kamerų įrašas.

Šiuo metu R. Šidlausko atžvilgiu vykdomas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl smurtinio nusikaltimo. Iš nelaisvės įstaigos, kur kalėjo už paskutinį nusikaltimą, jis sugrįžo tik šių metų kovą.

Apie 33 metų peiliu sužalotą vyrą Šiauliuose, Ežero gatvėje, medikams pranešta šeštadienio vakarą, po 19 valandos.

Atskubėję į nurodytą vietą, nelaimėlį jie rado parkritusį ant gatvės. Padėti jaunam vyrui buvo jau neįmanoma – šiaulietis buvo miręs, jo pilve žiojėjo durtinė peilio padaryta žaizda.

Liudytojai teigia, kad laiką alaus bare leidę vyrai iš pradžių susikivirčijo viduje. Santykių aiškintis netrukus abu išėjo į lauką. Čia greičiausiai ir buvo panaudotas peilis.

Kol kas nėra aišku, dėl ko kilo kivirčas. Tikimasi, kad į šį klausimą atsakys įvykį matę liudytojai ir pats įtariamasis.