Iššūkio laimėtojams įteikti prizai

Policijos nuotr.
Pagrindinis prizas – dviratis – atiteko Arūnui Kveseliui ir jo sūnui, kurių atliekami pilateso ir jogos pratimai sulaukė daugiausia palaikymo.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai, vykdydami žalingų įpročių ir viešosios tvarkos pažeidimų prevenciją, siūlė gyventojams dalyvauti iššūkyje „Ne žalingai, o naudingai 2“. Sėkmingai praėjus pernykščiam iššūkiui, šiemet buvo nuspręsta laikytis tradicijų ir jį pratęsti.

Iš viso buvo gauta daugiau nei dvidešimt įvairiausių filmukų. Vieni piešė, muzikavo, laiką leido gamtoje, kiti statė vandens plaustą, keliavo, irklavo drakono valtį ar išbandė savo akies taiklumą šaudykloje. Džiugu, kad gyventojai mėgsta laiką leisti aktyviai, nes daugiausia atsiųstų video buvo apie sportuojančius žmones: karate, futbolas, plaukimas, važinėjimas dviračiais ir riedučiais, vandenlenčių pramogos, bei pratimų atlikimas namuose.

Dalyviai varžėsi dėl pagrindinio prizo – dviračio. Jis atiteko Arūnui Kveseliui. Jo nuotaikingas video, kuriame nufilmuota, kaip kartu su mažyliu sūnumi atliekami pilateso ir jogos pratimai, sulaukė daugiausia palaikymo.

Antrąją vietą iškovojo Šakynos mokyklos mokinių klubo „Spindulys“ atstovai, atsiuntę video iš savo vasaros išvykos.

Trečiąją vietą užėmė savo meninius ir sportinius talentus pademonstravusi Miglė Misiulytė. Visiems apdovanotiesiems atiteko išmaniosios dovanos.

Iššūkio, kuriame aktyviai dalyvavo gyventojai, tikslas – parodyti visuomenei, kad laisvalaikis gali būti įdomus ir prasmingas. Nemažai įvairaus amžiaus žmonių vis dar neįsivaizduoja, kad laisvalaikį galima smagiai leisti be alkoholio, tabako ir kitų svaigalų. Todėl skirtingų pomėgių turintys gyventojai buvo raginti atsiųsti trumpus video su savo įdomiomis ir naudingomis veiklomis bei tapti geru pavyzdžiu kitiems. Nuo birželio iki rugsėjo vidurio vykusio iššūkio dalyvių video buvo rodomi Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro Facebook paskyrose. Nugalėtojus rinko patys gyventojai, spausdami mygtuką „patinka“ prie jiems patikusių video.