Ieškoma pastato Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmams

ŠAT nuotr.
Dideliame pastate įsikūrusį Pakruojo teismą nuspręsta įkurdinti mažesnėse patalpose. Šiuo metu ieškoma pastato.
Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė susitiko su Pakruojo rajono savivaldybės meru Sauliumi Margiu dėl tinkamų patalpų ar pastato Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmams. Meras S. Margis pateikė kelis pasiūlymus.

Kitą savaitę Teismo darbuotojai lankysis Pakruojyje ir apžiūrės pasiūlytus pastatus. Pasiūlymus pateikė ne tik Pakruojo rajono savivaldybė, bet ir Turto bankas.

Šią savaitę Pakruojyje Teismo darbuotojai apžiūrėjo vieną savivaldybės pastatą, kuriame anksčiau buvo įsikūrusi muzikos mokykla. Tačiau minėtam pastatui reikalingas kapitalinis remontas.

Ieškoti naujo pastato, kuriame įsikurtų teismas, nuspręsta rugsėjo 7 dieną per Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos, viceministrės Jurgos Greičienės, Teismo ir Pakruojo rajono savivaldybės atstovų susitikimą dėl teismų reformos. Darbo grupė pasiūlė sujungti Šiaulių apylinkės teismo Joniškio ir Pakruojo rūmų veiklos teritorijas, atsisakant Pakruojo rūmų infrastruktūros ir paliekant veikti tik Joniškio rūmus. Prieita vieningos nuomonės, kad pastatas, kuriame šiuo metu įsikūrę Pakruojo rūmai, yra per didelis – net keturis kartus didesnis nei reikia teismui.