Ieškant vogtų daiktų ir įkalčių rastas visas sandėlis

Policijos nuotr.
Jei esate praradę dviratį ar benzininį pjūklą, kreiptis reikėtų į vyriausiąją tyrėją Liną Laužadienę telefonais 8 700 61321 ir 8 671 73216 arba rašykite elektroniniu paštu lina.lauzadiene@policija.lt. Nuotraukose – dalis daiktų.
Radviliškio rajono policijos pareigūnai, birželio 5 dieną pradėję ikiteisminį tyrimą dėl Radviliškyje įvykdytos vagystės, surado daiktų, kurie vogti gali būti ir kur kas anksčiau.

Vakare į namus, esančius Gražinos gatvėje, sugrįžęs radviliškietis pastebėjo, kad išlaužtas virtuvės langas, o ant durų staktos paliktos kraujo žymės.

Namuose vyras pasigedo kompiuterio, sidabrinės grandinėlės su kryželiu, 12 monetų Anglijos svarų, šaldytuve nebebuvo degtinės butelio ir žvėrienos konservų.

Į policiją kreipęsis nukentėjusysis nurodė, kad jam padaryta 1 875 eurų žala.

Po kelių dienų įtarimai vagyste iš minėto namo pareikšti dviem radviliškiečiams. Tai – pareigūnams gerai žinomi asmenys, kurių biografijose – ne vienas teistumas.

Nors įtariamieji savo kaltę neigia, byloje yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad nusikaltimą galėjo įvykdyti būtent jie.

Tęsdami tyrimą ir ieškodami iš radviliškiečio namo pavogtų daiktų, tyrėjai nuvyko pas vieną Radviliškio gyventoją – buvo gauta informacija, kad jis galėjo minėtus daiktus nupirkti.

Čia buvo surasta iš namo pavogta sidabrinė grandinėlė. Negana to, aptiktas ir visas „sandėlis“ dviračių bei benzininių pjūklų.

Pareigūnai beveik neabejoja, kad šie daiktai įgyti nusikalstamu būdu.