Girtas vairuotojas važiavo, trenkėsi ir pasipriešino

Policijos nuotr.
Apgadintą „Mersedes Benz“ savininkas sugalvojo paslėpti, bet to padaryti nesuspėjo.
22 metų Kuršėnų gyventojas, liepos 8-osios naktį vairavęs automobilį neblaivus, sukėlė eismo įvykį ir iš jo pasišalino, vėliau apgadintą automobilį paslėpė svainio garaže. Nuo atsakomybės vaikinas bandė išsisukti meluodamas bei priešindamasis policijos pareigūnams.

Grįžo pamesto bamberio

Prieš pirmą valandą nakties Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai sulaukė pranešimo, kad viename Daugėlių gatvės daugiabutyje kompanija girtavo ir kėlė triukšmą, po to sėdo ir automobilį ir išvažiavo.

Tačiau kompanija netoli nuvažiavo – „Mercedes Benz“ sustabdė kelio ženklas „Duoti kelią“, į kurį automobilis atsitrenkė.

Išsigandęs atsakomybės, vairuotojas iš įvykio vietos spruko. Norėdamas nuslėpti eismo įvykio įkalčius, jis paskambino svainiui ir paprašė savo garaže priglausti sudaužytą automobilį, kurio priekis buvo apgadintas ir be galinio bamperio. Abu su svainiu sėdo į jo automobilį ir išvažiavo ieškoti pamestos detalės.

Bamperis gulėjo eismo įvykio vietoje, tačiau ten buvo jau susirinkę žmonės, kurie laukė policijos pareigūnų ir neleido atvykėliams, kurių vienas buvo akivaizdžiai neblaivus, įkalčių pasiimti.

Antrą kartą iš eismo įvykio besišalinantį kuršėniškį sustabdė atvykę policijos pareigūnai. Susikalbėti su įtariamuoju sekėsi sunkiai. Tikrintis girtumo jis nenorėjo, neigė vairavęs automobilį, galiausiai paprašytas persėsti iš svainio automobilio į policijos, atsisakė tai daryti ir aktyviai priešinosi.

Pareigūnams teko panaudoti elektros impulsinį prietaisą. Pažeidėjui buvo uždėti antrankiai ir jis nuvežtas į areštinę.

Kadangi vyrui nustatytas 1,89 promilės girtumas, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Išsisukti nepavyko

Kuršėniškis neigia vairavęs savo automobilį girtas, jis tik pripažįsta sukėlęs eismo įvykį, o alkoholį esą vartojo po avarijos. Tačiau išsisukti nepavyko – atsirado liudytojų, patvirtinusių, kad kuršėniškis automobilį vairavo neblaivus. Dėl girtumo vyro atžvilgiu iškelta baudžiamoji byla.

Dėl teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymo kuršėniškiui pradėta administracinė teisena.

Taip pat teks dar atsakyti ir už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos.