Girtas vairuotojas įskriejo į kariuomenės teritoriją

Policijos nuotr.
Automobilio salone rastas degtinės butelis išdavė, kad automobilio vairuotojas galėjo vairuoti neblaivus. Policijos įtarimai pasitvirtino.
Gegužės 21 dieną, prieš pat septynias vakaro, Šiauliuose, Lakūnų gatvėje įsikūrusios Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės užkardą kirto neblaivaus 29-erių vairuotojo vairuojamas automobilis „Citroen Xsara“.

Apgadinęs įvažiavimo užkardą, automobilis dideliu greičiu įlėkė į teritoriją, po to apsisuko ir iš jos išvažiavo.

Paskui įsibrovėlį nusekę Karo policijos pareigūnai šalia Aerouosto gatvės pamatė minėtą automobilį jau spėjusį sustoti. Vairuotojo salone nebebuvo, tačiau čia rastas tuščias litrinis degtinės butelis.

Į įvykio vietą iškviesti Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, apžiūrėdami paliktą „Citroen Xsara“, pastebėjo netoliese vaikščiojantį vyrą, kurio rankoje buvo lygiai toks pat degtinės butelis. Jis prisipažino vairavęs transporto priemonę, esą vykęs namo į Kėdainius.

Tikrintis girtumą vairuotojas iš pradžių atsisakė. Po kurio laiko jis vis dėlto pūstelėjo į alkoholio matuoklį, kuris parodė 2,11 promilės girtumą.

Po 15 minučių, kaip įprasta, paprašytas pakartoti patikrą, vyras to padaryti ir vėl nesutiko. Tik praėjus pustrečios valandos, kai jis buvo nuvežtas į policijos komisariato patalpas, alkotesterio nebesibaidė, ir jis parodė 1,63 promilės girtumą.

Kadangi kėdainiškiui buvo nustatytas vidutinis girtumas, jam už vairavimą išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas ir nakvoti teko areštinėje.

Šiam vairuotojui areštinė, kaip paaiškėjo, lyg antrieji namai. Už įvairius nusikaltimus teistam vyrui čia nakvoti yra tekę ne kartą.

Girtas prie automobilio vairo policijos pareigūnams jis buvo įkliuvęs ir prieš penkerius metus.

Šiuo metu vyras dar įtariamas su trimis draugeliais gegužės pradžioje Kėdainiuose, Kauno gatvėje, padegęs tiltą per Nevėžio upę. Už tai jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas už turto sugadinimą.

Komentarai

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.