Egzekucija ant skruzdėlyno

Redakcijos archyvo nuotr.
Anot nukentėjusiojo, skriaudikas ant skruzdėlių namo jį privertė išsėdėti penkias minutes.
Radviliškio rajone, Šiaulėnuose, girtas 25 metų namo savininkas surengė egzekuciją trejais metais jaunesniam nuomininkui. Smurtautojas atsidūrė policijos areštinėje, jam teks stoti prieš teismą.

Sunkiai suvokiamas incidentas įvyko šeštadienio popietę, apie 16 valandą, Šiaulėnų miestelyje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje esančiame name. Čia susikivirčijo namo šeimininkas ir laikinai pas jį apsistojęs nuomininkas. Pastarojo teigimu, judviejų konfliktas kilęs dėl buitinių reikalų.

Kivirčui įgavus pagreitį, šeimininkas kumščiu skėlė nuomininkui į veidą. Paskui aukai ant galvos užmovė maišą, įsodino į automobilį, kurį vairavo dar vienas vietos gyventojas, ir nuvežė į mišką prie ežero.

Išlaipinęs auką iš automobilio, skriaudikas liepė jam nusimauti kelnes ir sėstis ant čia pat surasto skruzdėlyno. Nukentėjusiojo žodžiais, ant skruzdėlių jam teko sėdėti maždaug penkias minutes, nes skriaudikas jį laikė ranka ir neleido keltis.

Paskui chuliganas paliko auką, sėdo į automobilį, kuriuo atvažiavo, ir kartu su vairuotoju nurūko savais keliais.

Nukentėjęs vaikinas išsikvietė medikus, kurie jam suteikė pagalbą.

Apie incidentą buvo informuota policija. Dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Egzekucijos vykdytojui policijos pareigūnai nustatė sunkų – 3,21 promilės – girtumą. Įtariamuoju tapęs ir policijos areštinėje atsidūręs vyras pirminių apklausų metu neigia skriaudęs nuomininką.