Dingus degtinės buteliui, įsiutęs sugėrovas išsitraukė žaislinį pistoletą

Policijos nuotr.
Nors šis ginklas, paaiškėjo, yra žaislinis, nukentėjusysis tikino, kad į jį buvo šauta.
Kovo 15-osios popietę Šeduvoje, Kėdainių gatvėje, įvykęs incidentas išgąsdino ne tik vietinius gyventojus, bet ir ant kojų sukėlė policijos pareigūnus.

Dviejų vyrų žodinis konfliktas pusvalandis po 14 valandos greitai virto grėsmingu, nes vienas iš jų išsitraukė ginklą ir pradėjo grasinti. Po to ginklą užsikišo už kelnių juosmens ir priešininką aptalžė.

Po smūgių ginklas vėl atsidūrė agresyviojo incidento dalyvio rankoje ir buvo nukreiptas į sumuštąjį.

Po konflikto nukentėjusysis liko gulėti ant žemės, o mušeika pasišalino. Atvykusiems medikams sumuštas vyras aiškino, kad jis ne tik patyrė smurtą, bet į jį buvo ir šauta.

Neblaivus vyras dėl patirtų sumušimų nuvežtas apžiūrėti į Radviliškio, po to į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Šautinių žaizdų medikai nerado.

Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai netruko nustatyti, kad iš įvykio vietos pasprukęs konflikto dalyvis yra 23 metų neseniai iš Radviliškio į Šeduvą atsikraustęs vyras, kuris pareigūnams dėl įvairių teisėtvarkos pažeidimų yra puikiai pažįstamas.

Po valandos įtariamasis buvo sulaikytas namuose ir uždarytas į areštinę. Vyrui nustatytas vidutinis – 2,17 promilės – girtumas. Paaiškėjo, kad ginklas, kuriuo jis grasino, yra žaislinis pistoletas. Jis galutinai įvertinti perduotas kriminalistinių tyrimų specialistams. Tad realaus pavojaus nebuvo, tačiau nukentėjusįjį ir aplinkinius išgąsdino – iš kur galima žinoti, kad ginklas netikras.

Prieš incidentą abu vyrai laiką draugiškai leido alaus bare. Konflikto priežastimi tapo degtinės butelis, kurio savo kuprinėje pasigedo įtariamasis. Kliuvo alkoholio vagyste apkaltintam sugėrovui.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, mušeikai pareikštas įtarimas.