Be žinios dingusi Šeduvos gyventoja rasta nužudyta

Asociatyvi nuotr.
Durtines ir pjautines žaizdas pareigūnai pamatė ant moters kūno, slėpto patalynės dėžėje.
Pirmadienio rytą viename iš butų Šeduvoje (Radviliškio rajonas) rastas 51-erių vietos gyventojos kūnas su durtinėmis ir pjautinėmis žaizdomis. Įtariamuoju dėl nužudymo tapęs vyras uždarytas į areštinę, šiandien ketinama spręsti jo suėmimo klausimą.

Artimieji šeduvės pasigedo prieš Naujuosius metus. Į policiją sausio 3-ąją paskambinusi moters dukterėčia pranešė, kad jos teta, nors ir linkusi piktnaudžiauti alkoholiu, tačiau visada pranešdavo apie savo buvimo vietą. O šįkart savo gimtadienio išvakarėse, gruodžio 27-ąją, iš namų išėjusi moteris čia nesirodė jau septynias paras, jos mobilusis telefonas buvo išjungtas.

Moters paiešką pradėję Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi galimose jos buvimo vietose, bendravo su pažįstamais.

Vieno iš šeduvės pažįstamų pareigūnams nesisekė surasti. Visgi sausio 10-osios rytą vyras pagaliau surastas savo namuose, esančiuose Šeduvoje. Jis buvo blaivus, tačiau, anot pareigūnų, kažkodėl įtartinai elgėsi.

Bute tvyrantis nemalonus kvapas pareigūnus privertė atidžiau pažvelgti į aplinką. Apžiūrinėdami kambarius, sofos-lovos patalynės dėžėje jie aptiko moters kūną, ant kurio buvo matyti smurto žymės. Tai buvo ieškotos šeduvės kūnas.

Ikiteisminis tyrimas dėl dingimo be žinios perkvalifikuotas į ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo.

47 metų buto šeimininkas sulaikytas. Šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.