Avarija nusinešė dvi gyvybes, dar trys žmonės sužaloti

Policijos nuotr.
Per avariją į vilkiką atsitrenkusime mikroautobuse žuvo du žmonės, dar trys sužaloti.
Antradienį paryčiui kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, ties Kelmės rajono Legotės kaimu įvyko tragiška avarija: žuvo du 30 ir 43 metų vyrai, dar trys žmonės sunkiai sužaloti.
Paaiškėjo, kad iš tiesų minėtame kelyje per vieną parą įvyko dvi avarijos. Pirmojoje niekas nenukentėjo, o antroji baigėsi tragiškai.

Pirmoji avarija įvyko ankstyvą pirmadienį. 4 valandos 21 minutė policijai pranešta, kad nuo kelio nulėkė 38 metų vairuotojo vairuotas vilkikas „Scania“, gabenęs žuvies krovinį. Vairuotojas buvo blaivus, greičiausiai neįvertino sudėtingų vairavimo sąlygų ir dėl to nesuvaldė transporto priemonės. Žmogus šios avarijos momentu nenukentėjo.

Kol iš avarijos vietos bus išgabentas krovinys, laukti teko parą. Antradienio naktį avariją patyręs vairuotojas jau sėdėjo į pagalbą atvykusiame vilkike ir laukė, kol į jį bus perkeltas žuvies krovinys. Tačiau 4 valandos 29 minutės į atvykusį vilkiką visa jėga rėžėsi pro šalį važiavęs mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“ su latviškais numeriais. Nuo patirto smūgio vilkikas su jame sėdėjusiu vairuotoju tėškėsi į prieš parą avariją patyrusį vilkiką. Laimei, ir šįsyk vairuotojui pavyko išvengti sužalojimų.

Tačiau mikroautobusu važiavusiems žmonės nelaimė baigėsi blogai. Du mikroautobuso keleiviai, Latvijos piliečiai, žuvo. Mikroautobusą vairavęs 33 metų vyras dėl galvos žaizdos ir du su juo važiavę keleiviai iš Latvijos dėl patirtų sužalojimų bei kaulų lūžių išgabenti į ligoninę.

Mikroautobuso vairuotojas, teikiantis krovinių ir žmonių gabenimo iš Europos paslaugas, aiškino nepastebėjęs pakelėje stovėjusių vilkikų, nors pastarųjų vairuotojas teigė buvus pastatytą ir avarinį signalą, ir nukreipiamąsias kliūtis.