Areštinėje – ir kaukę ignoravęs vyras, ir jo bičiuliai

Asociatyvi nuotr.
Incidentas kilo dėl veido kaukės, kuria girtas asmuo ignoravo. Neblaivumus nuo reikalavimo užsidėti kaukę neatleidžia.
Spalio 6-osios vakarą prie Radviliškyje, Gedimino gatvėje, esančios parduotuvės „Maxima“ su policijos pareigūnais susirėmusi neblaivi trijulė atsidūrė areštinėje. Visiems trims teks atsakyti už įvairius nusižengimus, o vienam – dar ir dėl policijos radijo ryšio stotelės vagystės.

Po 21 valandos Radviliškio rajono policijos pagalbos paprašė parduotuvės „Maxima“ apsaugos darbuotojai. Pranešta, kad prekybos centre pirkėjas vaikšto be kaukės, į raginimus ją užsidėti nereaguoja.

Atvykus policijos pareigūnams, 32 metų vyras kartu su 40-mečiu draugu lyg niekur nieko vaikštinėjo po alkoholinių gėrimų skyrių. Nors ir paprašytas užsidėti veido kaukę, radviliškietis nesureagavo.

Pažeidėjo paprašyta išeiti į lauką nusižengimo protokolui surašyti. Tačiau ir toks reikalavimas radviliškiečiui nepasirodė rimtas. Tada nutarta vyrą iš parduotuvės išvesti jėga.

Prie už parankių vedamo ir necenzūriniais žodžiais besikeikiančio pažeidėjo staiga prišoko 40-metis jo draugas ir ėmė tampyti pareigūnus, bandydamas išvaduoti sulaikytą draugą. Dėl to vedamam vyrui buvo uždėti antrankiai.

Įtampai kylant, policininkai nusprendė išsikviesti pastiprinimą. Tuo momentu 40-metis čiupo iš vieno pareigūno rankų radijo ryšio stotelę ir nurūko link netoliese esančių sodų.

Nubėgusį vaduotoją pakeitė staiga atsiradęs dar vienas vyras. 31-erių vietos gyventojas taip pat pamėgino antrankiais surakintą pažeidėją išgelbėti.

Koją pakišo kaip tik atvykęs dar vienas policijos ekipažas. Abu vyrai buvo sulaikyti. Kaukės nedėvėjusiam radviliškiečiui nustatytas sunkus – 2,74 promilės – girtumas, jo staiga išdygusiam vaduotojui – 1,89 promilės.

Netrukus buvo sulaikytas ir su policininkų raciją sprukęs bičiulis. Jam nustatytas 1,48 promilės girtumas. Dėl šio vyro poelgio – nugvelbtos radijo ryšio stotelės – iškelta baudžiamoji byla.

Dėl kitų pažeidimų visiems teks atsakyti pagal Administracinių nusižengimų kodeksą.