Antradienis – išskirtinis avarijų skaičiumi

Policijos nuotr.
Šiaulių rajone, Žeimių kaime, nesuvaldytas automobilis „Mitsubishi“ nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Prispaustą vairuotoją vadavo ugniagesiai, vyrui prireikė skubios medicininės pagalbos.
Antradienio rytas Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje pažėrė eismo įvykių, kurių kaltininkai – slidus kelias ir nepakankamai atsargus vairavimas. Vienuolikai vairuotojų diena prasidėjo šalikelėse ar pakelės grioviuose.

Prireikė medikų

Dauguma vairuotojų atsipirko patirtu šoku, skubios medikų pagalbos prireikė vienam vairuotojui.

Pusvalandis po septintos ryto Šiaulių rajone, Žeimių kaime, slidi kelio danga sujaukė 47 metų Naisiuose gyvenančio vyro planus. Privažiavęs apledėjusį kelio ruožą, vairuotojas nesuvaldė „Mitsubishi“ markės automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Vairuotojas patyrė sužalojimus.

Pirminiais duomenimis, automobiliui verčiantis, vyras iš jo iškrito ir buvo prispaustas transporto priemonės ratu. Jis skubiai išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę.

Kelio įrenginiai ir laukiniai gyvūnai

Kitiems eismo dalyviams išvengti skaudesnių pasekmių pavyko, jie atsipirko tik apgadinę automobilius, kai kur – kelio žymeklius, ir patyrę šoką.

Šiaulių rajone, Bubių kaime, dėl į šalikelę nuslydusio automobilio apgadintas kelio atitvaras, o Šiauliuose dėl nuokalnę užklojusio plono leduko nežymiai nuniokotas ženklinimo stulpelis.

Pakruojo rajone, Gegiedžių kaime, 26 metų vyro nesuvaldytas BMW, nuvažiuodamas į griovį, taip pat dar spėjo kliudyti signalinį stulpelį.

Vakar dvi vairuotojos, vengdamos susidūrimo su laukiniais žvėrimis, slidžiame kelyje nesuvaldė savo transporto priemonių.

Radviliškio rajone, Butėnų kaime, 28 metų moters vairuojamas „Volvo“ po tokios akistatos atsidūrė griovyje, o Šiaulių rajone, Radvilių kaime, 55 metų vairuotojos „Audi“ – krūmuose.