Sveika vasara "Eglės sanatorijoje"

"Eglės sanatorijos" nuotr.
Gamtos apsuptyje Druskininkuose ir Birštone jaukiai įsitaisiusi "Eglės sanatorija" šią vasarą ragina pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, stiprinti imunitetą, aktyviai judėti ir kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Sanatorija pasirengusi prisitaikyti prie dabartinės situacijos šalyje ir pasaulyje, ieškoti ir rasti geriausius sprendimus, kaip nudžiuginti savo klientus ir pasiūlyti jiems geriausiais sveikatinimosi atostogas šią vasarą.

"Eglės sanatorijoje" nuo gegužės 19 dienos pradėtos teikti reabilitacijos paslaugos (apmokamos Valstybinių ligonių kasų), o nuo birželio 1 dienos sanatorija atveria duris visiems savo klientams, siūlydama sanatorinio gydymo paslaugas, gausybę dovanų, išskirtinių sąlygų ir mažesnę nei įprastai sanatorinio gydymo programos kainą!

Speciali sanatorinio gydymo programa


Nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d. atvykusiems klientams su sanatorinio gydymo programa priklausys 5 gydomosios procedūros per parą, plius 1 papildoma procedūra dovanų kasdien. Visos paslaugos sanatorijoje bus suteikiamos atsižvelgus į tuo metu galiojančius Vyriausybės reikalavimus ir apribojimus. Sanatorijos gyventojams taip pat atveriamos baseinų ir pirčių erdvės – į programos kainą įskaičiuotas rytinis plaukiojimas baseine. Vakariniais baseinų ir pirčių malonumais visą birželio mėnesį galės nemokamai lepintis apsistoję liukso klasės kambariuose. O pasirinkusiems Comfort apgyvendinimo lygį – dovanojami nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse visą vasarą! Taip pat, laikantis visų saugumo reikalavimų, bus atliekamos procedūros vandenyje: kineziterapija vandenyje ir tikru sanatorijos perlu vadinama vertikali vonia.
"Eglės sanatorija" laukia ir šeimų, atvykstančių su vaikais – jiems, apsistojus viename kambaryje kartu su tėvais, apgyvendinimas ir maitinimas papildomai nieko nekainuos. Šis išskirtinis pasiūlymas galioja tik birželio mėnesį, atvykusiems tėvams su vaikais iki 15 metų.


Aktyvus laikas gamtoje


"Eglės sanatorija" ypač skatina aktyvų gyvenimo būdą. Čia įrengta krepšinio aikštelė, teniso kortai, galimybė naudotis šiaurietiško vaikščiojimo lazdomis, dozuoto vaikščiojimo takais. Taip pat galima pasimėgauti išskirtine aromaterapija po atviru dangumi sanatorijoje Druskininkuose įkurtame įvairių vaistažolių sode arba išbandyti natūralų pėdų masažą basomis einant refleksoterapiniu taku.
Kurortuose tvyranti ramybė, aktyvus laikas gamtoje, sveikata alsuojančios gydomosios procedūros ir natūralūs gydomieji veiksniai – mineralinis vanduo ir gydomasis purvas – įsuka į tikrą sveikos vasaros sūkurį, nes sveikata – vertingiausias mūsų turtas, rūpinkimės ja.
Daugiau informacijos ir rezervacija telefonu +370 313 60220 arba sanatorija.lt .

egle

"Eglės sanatorijos" nuotr.