Stiprus imunitetas – sveikatos ir energijos šaltinis

vitamin
Imunitetas arba imuninė sistema apsaugo žmogaus organizmą nuo kenksmingų mikroorganizmų, svetimų baltymų ir kitokių svetimkūnių. Imuninės sistemos ląstelės taip pat padeda atsikratyti užkrėstų, senų ar sergančių organizmo ląstelių, įskaitant ir vėžines. Kitaip tariant imunitetas – tai mūsų skydas nuo įvairiausių susirgimų, o kuo skydas stipresnis, tuo apsauga didesnė.

Kaip sustiprinti savo imuninę sistemą ir išlikti sveikiems bei energingiems ne tik siaučiant virusams, bet ir visą gyvenimą, patarimais dalijasi subalansuoto gyvenimo būdo puoselėtojas, prekės ženklo BIYOMA įkūrėjas Andrejus Petruša.

Kuo pasižymi stiprus imunitetas?

Imuninę sistemą galima pavadinti žmogaus organizmo angelu sargu. Ji saugo nuo išorinių veiksnių, kurie mums genetiškai nepriimtini. Žmonės, kurių imuninė sistema stipri, rečiau serga ir rečiau lankosi gydymo įstaigose. „Jei organizmui netrūksta būtinų „statybinių medžiagų“,  žmogus bus sveikas ir kupinas jėgų. Jis net nežinos kas yra vaistai,“ – teigia Andrejus Petruša.

Tačiau nusilpęs imunitetas pasireiškia nuolatinėmis peršalimo ligomis, įvairiais virusais, ar net sunkesniais, ilgo gydymo reikalaujančiais negalavimais. Kad taip nenutiktų, savo imunine sistema būtina rūpintis. Ir reikia tai daryti ne tik pavasarį ar rudenį, kai keičiantis metų laikams, organizmas patiria stresą ir dėl to sutrinka imunitetas. Tai reikia daryti nuolat, ištisus metus.

Kas kenkia imunitetui?

Tikriausiai daugeliui jūsų žinoma, kad žmogaus imuninei sistemai įtaką daro daugybė tiek vidinių, tiek išorinių veiksnių, tokių kaip:

* nemiga ar per trumpas miego laikas,

* nesubalansuota mityba bei įvairios dietos,

* stresas ir nervinė įtampa,

* nuolatinis buvimas uždarose patalpose;

* nepakankamas fizinis aktyvumas.

Šie visi veiksniai išbalansuoja jūsų organizmą, o šis nusilpęs pasiduoda įvairiems užklumpantiems negalavimams. Tačiau imunitetą galima sustiprinti, tik kaip tai padaryti žino ne visi arba šiaudo griebiasi šiek tiek pavėluotai.

Tad kaip stiprinti imunitetą? 

„Galbūt tai skambės kiek keistai, tačiau imunitetas gaminamas mūsų žarnyne. Todėl kol neturime stipraus, gero virškinimo, tol nebus ir stipraus imuniteto,“ – tvirtina A. Petruša.  Trumpai tariant, virškinimas – tai raktas į stiprų imunitetą. Žinoma, nuo viso to neatsiejamas ir fizinis aktyvumas, kokybiškas miegas, sveikas gyvenimo būdas bei streso mažinimas.

„Užsiimkite kvėpavimo pratimais, kiek įmanoma būkite gryname ore. Gal net išbandykite sąmoningo kvėpavimo sesijas, ar emocijų paleidimo praktikas,“ – pataria sąmoningo kvėpavimo, jogos bei meditacijos mokytojas Andrejus Petruša.

 Taip pat neatmeskite ir maisto papildų naudos. Tik juos reikėtų rinktis kiek įmanoma natūralesnius, tokius, kurie nedirgintų virškinimo sistemos ir kurių sudėtyje būtų tik natūralūs ingredientai. Kaip tik tokie yra BIYOMA maisto papildai. Sukurti Lietuvoje. Be jokių nenatūralių cheminių priedų ir dažiklių.

Išsirinkite virškinimui gerinti tinkamą „Digestion Complex“, kokybiškam ir ramiam miegui skirtą „Calm Complex“, ar imunitetui stiprinti naudingą „Immunity Complex“ ir stebėkite savo organizmo pokyčius.

Vitaminas C taip pat naudingas imuninei sistemai stiprinti

Niekas turbūt nepaneigs vitamino C naudos mūsų imuninei sistemai, tad be aukščiau išvardintų maisto papildų kompleksų galite rinktis BIYOMA „Vitamin C Complex“, kuris kaip ir visi kiti šio prekės ženklo produktai sukurtas Lietuvoje.

„Visi BIYOMA produktai sukurti pagal pažangiausias technologijas, naudojant kokybiškus ingredientus ir gamybos sistemas. Mes nuolat tobulėjame ir stengiamės nenuvilti bei pateisinti visus jūsų lūkesčius,“ – teigia projekto GERA KARMA iniciatorius Andrejus Petruša.

Todėl ir jums reikėtų nenuvilti savo organizmo maitinant jį nekokybišku maistu ar renkantis ne ypatingos kokybės maisto papildus.

Užs. Nr. 475199