Registruokitės konsultacijai dėl dantų implantacijos

implant
Dantų implantavimas – tai vienas moderniausių būdų atkurti dantis, todėl nieko stebėtino, kad ši paslauga sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

Registruodami konsultacijai dėl implantacijos galite sužinoti, ar jums gali būti sėkmingai pritaikomas ši procedūra, ar prieš tai dar prireiks atlikti papildomas procedūras – sinusų pakėlimą arba kaulinio audinio priauginimą.

Kada verta pasvarstyti apie dantų implantavimą?

Dantų implantavimas taikomas tada, kai pacientas yra praradęs vieną, kelis ar net visus dantis. Nors pacientai kartais pernelyg ilgai uždelsia, kol galiausiai ryžtasi implantacijai, tačiau specialistai pataria šią procedūrą atlikti kiek įmanoma greičiau: jei implantas bus įsriegiamas praėjus ne daugiau nei metams nuo tada, kai buvo prarastas dantis, tikėtina, kad neprireiks taikyti papildomų procedūrų, taigi, visa tai bus atliekama gerokai greičiau, sklandžiau ir, žinoma, pigiau.

Svarbiausi implantacijos privalumai

Nors kartais yra ieškoma pigesnių dantų atkūrimo alternatyvų, tačiau implantai, lyginant su kitomis galimybėmis, turi tikrai nemažai pranašumų:

* Implantuoti dantys yra ilgaamžiai: galima drąsiai teigti, kad šie dantų šaknis atstojantys pakaitalai gali tarnauti kelis dešimtmečius ar dar ilgesnį laiką, taigi, tikrai neverta rūpintis, kad implantus vos po kelerių metų reikės pakeisti naujais;

* Galimybė išvengti dantų šlifavimo: implantas yra fiksuojamas vietoj prarasto danties šaknies, o tai reiškia, kad tokiems dirbtiniams dantims nebus reikalinga atrama. Visai nesvarbu, kurioje burnos vietoje stinga danties ar kelių dantų, implantai efektyviai kompensuos jų trūkumą;

* Estetiškesnė šypsena: ant implantų yra tvirtinami dantų vainikėliai, kurių išvaizda niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti tokius dirbtinius dantis, kurie yra pralaidūs šviesai ir atrodo visiškai natūraliai;

* Atstatoma natūrali kramtymo funkcija: net ir tada, jei burnoje trūksta vos vieno danties, kramtymo funkcija gali būti nevisavertė, be to, kramtant maistą gali būti dirginama gleivinė. Implantacija padeda išvengti tokių nepatogumų: fiksuoti dirbtiniai dantys laikosi labai tvirtai, taigi, pacientams neprireikia atsisakyti įprastų maisto produktų;

* Išvengiama kaulinio audinio nykimo: jei prarasti dantys nėra atkuriami, ilgainiui toje vietoje esantis kaulinis audinys ima tirpti, o tai gali ženkliai paveikti paciento išvaizdą. Dantų atkūrimas yra laikomas efektyviu tik tuo atveju, jei žandikauliams tenka natūralus krūvis, taigi, tai yra dar viena svarbi priežastis rinktis būtent implantaciją.

Jei nesate užtikrinti, kad būtent toks dantų atkūrimo metodas gali būti pačia palankiausia išeitimi, tiesiog registruokitės konsultacijai dėl dantų implantacijos – tai visiškai nieko nekainuoja.

Užs. Nr. 470250