Pasinaudokite Naujosios Akmenės ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus teikiamomis paslaugomis

VšĮ Naujosios Akmenės ligoninės nuotr.
ligonine
VšĮ Naujosios Akmenės ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius šiuo metu turi laisvų vietų pacientams, kuriems reikalinga nuolatinė slauga. Skyriuje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai ir naujai prisijungę prie kolektyvo gydytojai, kurie su meile ir atsidavimu rūpinasi savo pacientais.

Gydytis į skyrių priimami bet kurio amžiaus žmonės su šeimos gydytojo siuntimu, sergantys lėtinėmis, onkologinėmis ligomis, neįgalieji ir kiti pacientai, kuriems yra nustatyta galutinė diagnozė ir nereikalingas papildomas ištyrimas. Šioms paslaugoms teikti yra 46 slaugos ir viena paliatyviosios slaugos lova.

slauga

Paliatyvioji pagalba teikiama pacientams sergantiems progresuojančiomis nepagydomomis ligomis, kai yra diagnozuoti gyvenimo trukmę ribojantys organizmo sutrikimai, pasižymintys aukšta mirtingumo rizika. Tokiems pacientams dažnai nebūna nustatyta aiški ir konkreti išgyvenimo prognozė.

slauga

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius yra aprūpintas visa būtina medicinine įranga ir kitomis pacientų slaugai ir priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Naujai įrengtos palatos: vienvietė ir dvivietė su atskirais dušais bei tualetais.

slauga

slauga

Pragulų profilaktikai, itin sunkios būklės, nejudantiems pacientams naudojami priešpraguliniai čiužiniai, voleliai, pėdų, šlaunų ir blauzdų pozicionavimo priemonės, pasikėlimo diržai. Gulinčių pacientų maudymui (prausimui horizontalioje padėtyje) naudojama mobili vonia.  Kvėpavimo nepakankamumo problemų turintiems pacientams yra galimybė teikti deguonį centralizuotai arba naudojant mobilius deguonies koncentratorius.

slauga

Atsižvelgiant į pacientų sveikatos būklę suteikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos: kineziterapija, masažas, fizioterapijos, parafino ir kitos procedūros, reikalui esant nukreipiami į druskų kambarį. Pacientų laisvalaikiui įrengta bibliotekėlė.

slauga

Atsiradus būtinybei pacientus konsultuoja reikiamo profilio specialistai, atliekama echoskopija, kraujo, šlapimo bei kiti tyrimai. Pablogėjus sveikatos būklei pacientas gali būti perkeltas į vidaus ligų skyrių arba į aukštesnio lygio sveikatos priežiūros įstaigą. Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje ligonio gydymosi trukmė priklauso nuo ligonio būklės, tačiau neviršijant 120 kalendorinių dienų per metus. Viršijus 120 kalendorinių dienų trukmę už suteiktas paslaugas apmoka patys ligoniai ar jų įstatyminiai atstovai. Pasibaigus gydymo laikui – pacientas išrašomas ambulatoriniam gydymui arba nukreipiamas globos ir rūpybos įstaigos darbuotojų žiniai pagal gyvenamą vietą.

slauga

Visa informacija apie Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus veiklą suteikiama tel. 8 603 65202.