Norite atkurti prarastus dantis? Susipažinkite su dantų protezų kainomis

Anksčiau ar vėliau, daugeliui pacientui atvykusių į vieną ar kitą odontologijos kliniką prireikia dantų protezavimo paslaugų. Dantų protezavimas atliekamas tuomet, kai pacientas netenka vieno ar didesnio kiekio dantų arba atvejais, kai susiduriama su labai rimtais dantų pažeidimais. Vieša paslaptis, jog dantų protezavimo kainos šiais laikais tikrai yra pakankamai aukštos. Visgi, tai ir yra vienas iš nedaugelio veiksmingų dantų atkūrimo metodų. Todėl žmonės, kurie nenori visą gyvenimą gyventi su tuščiomis ertmėmis burnoje, nepaisant nemažų finansinių išlaidų, dantų protezavimo galimybe dažniausiai pasinaudoja. Dantų protezų kainos yra labai skirtingos. Kokie yra preliminarūs dantų protezavimo įkainiai, nuo ko jie priklauso, ir, ar įmanoma kažkokiu būdu sumažinti išlaidas, susijusias su šia paslauga?

Pagrindiniai komponentai, lemiantys dantų protezavimo kainą

Deja, tačiau kokybiškų dantų protezų kainos tikrai nėra mažos, tačiau reikėtų nepamiršti to, kad nauda, kurią užtikrina šios dantų atkūrimo priemonės yra neįkainojama. Dantų protezai ne tik sugrąžina estetišką burnos ertmės įvaizdį, bet ir atkuria sutrikusias kalbėjimo bei kramtymo funkcijas. Be to, jie užkerta kelią labai rimtoms sveikatos problemoms, su kuriomis įprastai susiduria žmonės, ignoruojantys dantų protezavimo poreikį. Pagrindiniai komponentai sudarantys didžiausią protezavimo kainos dalį yra naudojamų dantų protezų kiekis, jų tipas ir medžiaga. Sakykim, išimamo tipo dantų protezai yra žymiai pigesni už neišimamus, kitaip vadinamus fiksuotus protezus. Tarkim, standartinis išimamas protezas įprastai kainuoja maždaug 300 – 400 Eur. Todėl tokio tipo protezas tikrai yra geras pasirinkimas žmonėms, kurių finansinės galimybės yra ribotos. Paprasti, fiksuoti dantų protezai taip pat nėra labai brangūs. Visgi, jeigu dantų protezai yra tvirtinami ant implantų, tuomet dantų protezavimo kaina tikrai bus ženkliai didesnė. Didelę įtaką dantų protezavimo kainai daro ne tik protezų montavimo technologija, bet ir paties protezo sudėtis.

Papildomi veiksniai, koreguojantys galutinę dantų protezavimo kainą

Dantų protezavimas tikrai nėra standartinė, per vieną kartą atliekama odontologinė procedūra. Protezavimo kainos yra pakankamai didelės, nes toks gydymo metodas sprendžia labai rimtus burnos ertmės bei dantų pažeidimus. Susiduriant su sudėtingesniais klinikiniais atvejais, kartais reikia atlikti ir kitas odontologines procedūras ar net chirurgines operacijas, tam, kad dantų protezavimas būtų įmanomas. Žinoma, kai kurie dantų protezai nereikalauja jokių paruošiamųjų darbų. Visgi, daugelis žmonių šiais laikais nori turėti itin kokybiškas, visomis prasmėmis natūraliems dantims prilygstančias dantų atkūrimo priemones, todėl dažnai neapsieinama ir be papildomų odontologinių procesų. Kartais pacientams reikia atlikti sinuso dugno pakėlimo operaciją, ar, sakykim, kaulo priauginimo operaciją. Šios procedūros taip pat yra labai svarbios bei sudėtingos, todėl, natūralu, kad jos ženkliai pakoreguoja galutinę dantų protezavimo kainą. Pavyzdžiui, kaulo priauginimo operacija gali pareikalauti finansinių išlaidų, kurios siekia net 1000 ar 2000 Eur. Sinuso dugno pakėlimas – taip pat nepigi paslauga. Jos kaina yra maždaug 1000 Eur.

Kaip sumažinti dantų protezavimo išlaidas?

Dantų protezų kainos daugelį žmonių gąsdina. Visgi, toleruoti dantų netekimo problemą – tikrai ne geriausia išeitis. Teritorinės ligonių kasos, tam tikroms pacientų grupėms siūlo vieno ar kito dydžio kompensacijas, kurios reikšmingai sumažina išlaidas, susijusias su dantų protezavimo procedūra. Žinoma, norint gauti tokią kompensaciją, reikia priklausyti vienai iš tų grupių ir kreiptis į kliniką, kuri bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis. Šypsenos Magija – odontologijos klinika, į kurią drąsiai gali kreiptis visi pacientai, ir tie, kuriems kompensacija priklauso, ir visi kiti. Šioje klinikoje dantų protezavimo kainos net ir be kompensacijos yra pakankami draugiškos kišenei, tad jeigu ieškote optimalaus kainos ir kokybės santykio, tikrai rekomenduojame pasinaudoti Šypsenos Magija paslaugomis.

Užs. Nr. 554629