Kolagenas cinkelis

Blogpost3 nuotr.

Kolagenas

Kolagenas, tai baltymas, kuris yra viena pagrindinių mūsų odos sudedamųjų dalių. Organizmas gamina kolageną natūraliai, tačiau su amžiumi jo gamyba organizme po truputį mažėja. CINKELIS komanda nori padėti jums lengvai ir paprastai pasirūpinti reikiamais maisto papildais, todėl mūsų e. parduotuvėje rasite įvairių skonių kolageno papildų. O šiame tekste norime daugiau papasakoti apie kolageną.

Kolagenas: funkcijos organizme

Kolagenas mūsų organizme prisideda prie daug skirtingų funkcijų: kolagenas padeda augti naujoms odos ląstelėms, padeda pakeisti mirusias odos ląsteles, prisideda prie organų apsauginio sluoksnio kūrimo, suteikia odai elastingumo ir jėgos, padeda kraujui krešėti.

EFSA (Europos maisto saugos tarnyba) nėra patvirtinusi jokių su kolageno papildų vartojimo susijusių naudų, tačiau vis didėjant visuomenės susidomėjimui šiuo baltymu, atliekami nauji moksliniai tyrimai, kurie galėtų atskleisti daugiau informacijos apie kolageno naudą.

Ar tikrai kolagenas yra neskaniausias papildas?

Dažnai kolageno papildai yra nemėgstami vien dėl savo specifinio skonio ir kvapo. Deja, didelė papildo koncentracija, nėra maloni mūsų skonio receptoriams. Daugelis kolageno papildų yra gaminami iš galvijų kaulų, o jūrinis kolagenas – iš žuvų. Todėl kvapas ir skonis daugeliui, dažnai, būna ne itin malonus.

Tačiau jei paskutinį kartą kolageno papildus bandėte prieš 5 ar 10 metų, duokite jiems dar vieną šansą! Keičiantis technologijoms galima išgauti vis geresnį kolageno skonį. Padeda ir tai, kad papildai yra gardinami įvairiais skoniais, kurie leidžia užmaskuoti nemalonų kolageno poskonį. CINKELIS papildai yra braškių arba citrinų skonio – tai bus puikus pasirinkimas tiems, kurie bijo nemalonaus kolageno skonio. Jei kolageną norite įsimaišyti į arbatą ar kitą savo mėgstamą gėrimą, galite pirkti neutralaus skonio papildą ir jo skonį maskuoti patys. Nemeluosime, kolageno papildai nėra itin gardūs, tačiau mūsų siūlomas papildų variantas išties vertas dėmesio!

Išbandykite patys!

Įprastai kolageno papildus yra rekomenduojama vartoti 2–3 mėnesių trukmės kursais 1–2 kartus per metus. Kaip ir su daugeliui kitų papildų, yra svarbus nuoseklumas ir kasdienis papildų vartojimas. Kolageno miltelius galite barstyti ant vėsaus ar drungno maisto (pvz., avižų košės), maišyti į vaisių kokteilius, sultis, arbatą (pravėsusią), šaltą kavą. Arba tiesiog galima ištirpdyti porciją stiklinėje vandens ir išgerti po maisto. Kiekvienas gali atrasti kaip jam skaniausia gerti kolageno papildus!

Užs. Nr. 553664