Kaip tinkamai paruošti veido odą miegui?

veidopriez
Ne paslaptis, kad norint džiaugtis nepriekaištinga veido odos būkle, ja rūpintis reikia nuolatos. Ypač svarbu deramai atlikti vakaro ritualus, kadangi būtent nakties metu atsinaujina odos ląstelės, o per dieną jai tenka patirti nemažai iššūkių. Šį kartą aptarsime žingsnius, kuriuos turėtumėte atlikti norėdamos paruošti veido odą miegui.

Makiažo nuvalymas

Šio žingsnio svarba akcentuojama kone labiausiai. Jei tinkamai odos nenuvalysite, ji negalės pailsėti ir regeneruotis, o Jums ateityje teks susidurti su papildomomis problemomis, tokiomis kaip užsikimšusios poros, inkštirai ar bėrimai. Tad verčiau nerizikuoti ir kiekvieną vakarą odos priežiūros rutiną pradėti nuo kruopštaus makiažo nuvalymo. Tam galite rinktis micelinį vandenį, pienelius ar kitos konsistencijos produktus, kurie geriausiai tinka Jūsų odos tipui.

Odos prausimas

Makiažo valymo priemonės nuvalo tik paviršinius odos nešvarumus – jų visų negali pasiekti ir vanduo, tad papildomai į rutiną reikėtų įtraukti veido prausiklį. Vakarui tinka tie patys produktai, kaip ir rytui. Jie pašalins visus dienos eigoje ant odos susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles – tai reiškia, kad bus sudarytos idealios sąlygos gamintis naujoms.

Koks produktas bus tinkamiausias, priklauso nuo odos tipo ir jos poreikių. Jei oda riebi, bus reikalingas dar gilesnis valymas ir antibakterinės savybės, sausai odai reikės daugiau drėkinančių ingredientų, o jautriai – kuo natūralesnės sudėties. El. parduotuvėje Pigu.lt veido prausikliai stebina plačiu asortimentu: čia tikrai išsirinksite tinkamiausią.

Veido toniko naudojimas

Veido tonikas yra vienas tų produktų, kuriuos į kasdienę odos priežiūros rutiną įtraukti paprasčiausiai pamirštama. Be to, gali pasirodyti, kad vakare nėra prasmės odos atgaivinti, tačiau reikėtų žinoti, kad ši priemonė atlieka ir daugiau naudingų funkcijų. Ji odai padeda nurimti, stabilizuoja pH lygį, neutralizuoja kitų produktų poveikį ir pašalina tempimo pojūtį. Be to, oda tampa drėgnesnė ir dėl to gali dar geriau įsisavinti kitas naudojamas priemones.

Jei susiduriate su specifinėmis problemomis, po šio žingsnio ant veido odos reikėtų užtepti būtent jų sprendimui pritaikytą serumą. Užteks kelių lašų, kuriuos turėtumėte užlašinti ant sausos odos ir tuomet švelniai juos įmasažuoti.

Kremų tepimas

Įsigėrus serumui, bus galima pereiti prie veido kremo. Jį ir vėlgi reikėtų rinktis pagal odos tipą ir kamuojančias problemas. Verta atkreipti dėmesį, kad kai kurių produktų formulės yra pritaikytos būtent nakčiai, tačiau lygiai taip pat galima rinktis universalias priemones. Ypač mėgstami drėkinančių elementų turintys produktai, tačiau vakarui dažnai pasirenkami ir veido kremai su rūgštimis ar retinoliu.

Reikėtų nepamiršti ir jautriausios zonos aplink akis – jos priežiūrai reikalingi paakių kremai. Juos reikėtų rinktis pagal šiai sričiai būdingas problemas: tokie produktai gali padėti atsisveikinti su smulkiomis raukšlelėmis, tamsiais ratilais, ar, pavyzdžiui, patinimais. Jei tokiomis problemomis nesiskundžiate, galite rinktis paakių kremus, kurie leis mėgautis malonia gaiva.

Veido kaukės ir šveitikliai

Šios priemonės neturi būti naudojamos reguliariai – dažniausiai jas patariama į vakaro rutiną įtraukti vieną ar porą kartų per savaitę. Šveitikliai naudojami po prausiklio: jie dar geriau pašalina negyvas odos ląsteles ir leidžia išvengti porų užsikimšimo bei dėl to kylančių problemų. Tuo tarpu veido kaukės, priklausomai nuo tipo, gali būti naudojamos maitinimui, drėkinimui ar bet kokioms kitoms reikmėms – jos dažniausiai dedamos ar tepamos po to, kai į odą įsigeria tonikas.

Reguliariai atlikdamos visus šiuos žingsnius, tinkamai paruošite veido odą miegui. Visa ši rutina pareikalaus vos keliolikos minučių, tačiau ilgainiui pastebėsite labai džiuginančius rezultatus, dėl kurių iš tiesų verta pasistengti. 


Užs. Nr. 516589