Kaip pasirūpinti savo oda šiltuoju metų laiku?

oda
Šiltėjantis oras paskatina daugelį mūsų praleisti šiek tiek daugiau laiko gryname lauke, tačiau tai taip pat reiškia, kad darosi vis svarbiau apsaugoti savo odą. Tinkamai parinktos priemonės padės daugybę metų atrodyti jaunatviškai ir džiaugtis savo oda, todėl dabar yra pats geriausias laikas susikurti lengvą ir veiksmingą odos priežiūros rutiną.

Jeigu norite gerai pasiruošti vasaros sezonui, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie lengvus būdus, kurie padės visada atrodyti puikiai.

Švelni oda – kaip tai pasiekti?

Kas gali būti geriau už švelnią ir spindinčią odą vasaros metu? Jeigu ir jūs norite džiaugtis geriausia savo veido odos būkle, yra keli odos priežiūros būdai, kurie jums tikrai pagelbės.

Pirmiausiai, nepamirškite, kad geros kokybės veido kremas bus puiki pradžia. Lengviausiai veido kremą išsirinksite pagal savo odos būklę. Pavyzdžiui, jeigu jūsų veido odai labai trūksta drėgmės, rinkitės kažką panašaus į intensyvaus drėkinimo kremą su hialurono rūgštimi. Gera sudėtis padės išlaikyti veido drėgmę ir sumažins veido raukšles, todėl greitai džiaugsitės švelnia ir švytinčia oda. Tuo tarpu lengvos tekstūros kremas arba aliejus tiks, jeigu norite po truputį priprasti prie naujos veido priežiūros rutinos.

Nepamirškite, kad intensyvų drėkinimą galite pasiekti ir kitais būdais. Pavyzdžiui, veido kaukės yra tikras išsigelbėjimas! Net ir kelių kaukių užteks, jeigu norite pasirūpinti ir palepinti savo veido odą. Giliai drėkinančios kaukės suteiks ilgalaikį efektą, todėl galite tiesiog pasirinkti vieną dieną savaitėje, kai praleisite šiek tiek daugiau laiko veido priežiūrai. Jums tiesiog reikės išsirinkti, kokia kaukė šiuo metu tinkamiausia – drėkinamoji, skaistinamoji, gaivinamoji, švelninamoji ar valomoji! Įvairiapusė nauda užtikrins, kad greitai savo kolekcijoje norėsite turėti visokiausių kaukių, kurios tiks kiekvienai gyvenimo situacijai.

Kaip apsisaugoti nuo saulės spindulių poveikio?

Nors šildanti vasaros saulė pagerina nuotaiką ir skatina daugiau būti gryname ore, yra ypatingai svarbu tinkamai apsaugoti savo veido ir kūno odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Taigi, kokio tipo priemonės tiks tiems, kurie ilgai nori džiaugtis jaunatviška oda ir mėgautis vasara?

Visų pirma, svarbu išsirinkti didesnio SPF kiekio priemonę ypač saulėtoms dienoms. Jeigu planuojate vasaros metu ilgiau pabūti lauke, jums reikės odos priežiūros priemonių su SPF 50. Geras SPF kremas apsaugos jus tiek nuo UVA, tiek nuo UVB spinduliuotės ir maksimaliai sumažins neigiamą poveikį jūsų odai. Jeigu ieškote geros kokybės SPF priemonių, jums gali tikti Bioderma apsauginiai veido kremai, pieneliai, apsaugos nuo saulės dulksna ir kitos prekės. Šios prancūziškos veido ir kūno priežiūros priemonės garsėja visame pasaulyje dėl puikios sudėties ir gero veiksmingumo, kuris pravers visiems.

Jeigu norite paprastų priemonių su SPF pakartotiniam panaudojimui, galite savo rankinėje turėti tokių produktų kaip mineralinė pudra ar apsauginis purškiklis su SPF. Priemones su SPF verta naudoti bent kas maždaug tris valandas, jei daugiau laiko būnate saulėje. Jūsų oda jums tikrai padėkos už tokį rūpestį!

Jeigu praleisite daugiau laiko prie jūros, tiesiog išsirinkite tokias priemones, kurias yra atsparios vandeniui. SPF kremų intensyvus drėkinimas tikrai pagerins jūsų odos būklę ir leis džiaugtis vasaros malonumais be jokių problemų.

Sveika ir gerai atrodanti oda ne tik padės jums gerai atrodyti, bet ir jaustis puikiai! Tiesiog skirkite kelias minutes per dieną SPF priemonėms ir patinkantiems veido kremams, o tada greitai pastebėsite norimus rezultatus.

Užs. Nr. 511079