Kaip išsirinkti prezervatyvus?

prezerv
Prezervatyvai yra viena patikimiausių apsaugos priemonių. Naudojant prezervatyvus galima negalvoti apie neplanuotą nėštumą ar lytiniu būdu plintančias ligas. Kai kurie nežino, jog prezervatyvai suteikia papildomą malonumą. Pasitaiko, jog žmonės nenori naudoti prezervatyvo, kadangi naudojant jį yra patiriamas mažesnis malonumas. Tačiau naudojant prezervatyvą galima patirti daugiau malonumo nei mylintis be prezervatyvo.

Reikia tik pasirinkti prezervatyvą, kuris turi papildomas funkcijas. Prezervatyvų yra įvairių, todėl rinktis reikia pagal kelis kriterijus:

Pradėti rinktis reikia nuo gamintojo. Pasirinkti reikia patikimą gamintoją ir tuomet žiūrėti, ką jis gali pasiūlyti. Durex prezervatyvai yra dažniausiai pasirenkami. Gamintojas gamina prezervatyvus daug metų, taip pat gali pasiūlyti lubrikantus, kurie puikiai dera su Durex prezervatyvais.

Pasirinkus gamintoją, reikia rinktis medžiagą. Prezervatyvai dažniausiai yra iš latekso, tačiau yra ir kitų pasirinkimų tiems, kurie yra alergiški lateksui.

Tuomet verta pradėti galvoti apie funkcijas. Durex prezervatyvai suteikia apsaugą ir gali padėti pajusti didesnį malonumą sekso metu. Norintiems pajusti nepatirtų pojūčių, verta pasirinkti prezervatyvus su papildomis funkcijomis.

Prezervatyvai turi būti naudojami ir oralinio sekso metu, todėl verta pagalvoti apie skonį ir kvapą. Oralinis turi būti malonus vyrui ir moteriai, todėl verta rasti prezervatyvą, kuris bus malonaus skonio ir kvapo.

Norint paįvairinti lytinius santykius, galima pasirinkti spalvotus prezervatyvus.

Pasirinkus norimą prezervatyvą, reikia pasirinkti dydį. Perkant prezervatyvą verta pasirinkti tą, kuris bus reikiamo dydžio. Tuomet seksas bus malonesnis ir saugesnis. Per mažas prezervatyvas gali plyšti, o per laisvas gali smukti, todėl svarbu rasti reikiamą dydį.

Prezervatyvai turi galiojimo laiką, todėl svarbu perkant patikrinti ar jie gali būti naudojami. Pirkti verta tuos, kuriuos galima naudoti dar kelis mėnesius ar daugiau.

Naudojant prezervatyvus yra svarbu pasirinkti prezervatyvą, kuris apsaugos ir suteiks malonumą. Tačiau taip pat svarbu jį tinkamai naudoti. Prezervatyvų patikimumas būtų daug didesnis, jei žmonės naudotų prezervatyvus pagal instrukcijas. Naudojant svarbu išvengti tam tikrų dalykų:

Pasitaiko, jog norėdami efektyvesnės apsaugos, žmonės naudoja kelis prezervatyvus iš karto. Naudojant daugiau nei vieną prezervatyvą dažniau pasitaiko, jog prezervatyvai nusmunka, plyšta ir panašiai. Naudoti galima tik vieną prezervatyvą lytinių santykių metu. Norint efektyvesnės apsaugos, galima pasirinkti kitą kontraceptinę priemonę. Sekso metu galima naudoti kontraceptines tabletes ir prezervatyvus, tuomet galima būti tikram, jog apsauga yra efektyvi ir veiksminga.

Prezervatyvo naudojimas per anksti arba per vėlai. Prezervatyvai užsidėti reikia tam tikru laiku ir neverta jį naudoti prieš arba po. Prezervatyvas turi būti naudojamas prieš sueitį. Pasitaiko, jog žmonės pertraukia seksą, jog užsidėtų prezervatyvą. Norint apsisaugoti, reikia jį naudoti iš karto.

Prezervatyvą ištraukti reikia iš karto, o ne laukti, kol varpa suminkštės.

Naudojant lubrikantą, reikia pasidomėti ar jis gali būti naudojamas su prezervatyvu. Kai kurie lubrikantai negali būti naudojami su prezervatyvu, kadangi jie paveikia prezervatyvą. Lubrikantas suteikia malonumą, tačiau neapsaugo, todėl svarbu naudoti prezervatyvą sekso metu.

Pasirinkus reikiamą prezervatyvą ir naudojant jį teisingai galima būti tikram, jog seksas bus malonus ir saugus. Prieš naudojimą, verta peržiūrėti instrukcijas. Prezervatyvai yra saugūs ir patikimi, todėl pasirinkti juos yra tikrai verta.

Užs. Nr. 483464