Kada verta pasirinkti lubrikantą?

lubrikantai
Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris nežinotų, kas yra prezervatyvai. Dažniausiai kam jie yra naudojami žino net vaikai, kuriems jų dar ilgai neprireiks. Lubrikantai sulaukia šiek tiek mažiau dėmesio nei prezervatyvai, tačiau yra taip pat labai naudingi.

Kas yra lubrikantai ir kam jie naudojami tikrai žino ne visi. Dažnai net ir tie, kurie žino, kam jie skirti, nenaudoja lubrikanto, kadangi mano, jog jis nereikalingas. Taigi, kas iš tiesų yra lubrikantas ir kada jis yra naudojamas? Lubrikanto nauda yra akivaizdi. Jis suteikia daugiau drėgmės, todėl seksas yra malonesnis. Iki šiol yra išlikęs pasenęs požiūris, jog lubrikantą naudoja tik homoseksualios poros arba moterys nėštumo ar menopauzės metu. Lubrikantas gali būti pasirenkamas dėl to, jog moteris nesudrėgsta pakankamai, tačiau lubrikantas neretai yra naudojamas ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, norint patirti didesnį malonumą.

Neretai pasitaiko, jog po kurio laiko seksas pabosta ir tampa nebe toks malonus, kartais net nuobodus. Poros santykiai be sekso gali labai greitai atšalti. Norint išsaugoti santykius, verta rasti būdą kaip grąžinti aistrą ir pradėti mėgautis seksu. Pasirinkti lubrikantą verta poroms, kurios nori išbandyti ką nors naujo ir patirti naujus pojūčius.

Norint patirti naujus pojūčius, verta pasirinkti neįprastą vietą. Seksas vandenyje gali leisti patirti kitokius pojūčius. Tačiau vandenyje gali būti nelabai geras slydimas, todėl verta pasirinkti silikoninį lubrikantą. Jis leis slysti lengviau, todėl bus galima mėgautis malonumo ir nesirūpinti sudrėkimu.

Lubrikantai gali šaldyti, šildyti. Tai gali suteikti papildomų pojūčių sekso metu. Durex lubrikantai yra dažnas pasirinkimas, nes jie suteikia drėgmės, atlieka papildomas funkcijas ir yra įvairių kvapų, skonių. Lubrikantas gali būti pasirinktas ir oralinio sekso metu. Vis daugiau žmonių renkasi naudoti lubrikantą oralinio sekso metu. Naudojant lubrikantą jis tampa malonesnis abiems partneriams.

Lubrikantas yra naudingas sekso metu, tačiau dažnai žmonės jį renkasi masturbacijai. Neturint pastovaus partnerio, dažnai yra pasirenkama masturbacija. Masturbacijos metu galima patirti tokius pačius pojūčius kaip ir sekso metu, taip pat galima atsipalaiduoti ir leisti sau pajusti malonumą. Masturbacijas reikia drėgmės, todėl vyrams ir moterims verta pasirinkti lubrikantą. Lubrikantas gali padėti sudrėgti ir patirti didesnį malonumą.

Lubrikantai gali būti silikoniniai, pagaminti vandens pagrindu, aliejiniai, vazelininiai. Renkantis lubrikantą yra svarbu žinoti, kur jis bus naudojamas. Silikoniniai lubrikantai pagerina slydimą, juos galima naudoti po vandeniu, naudojant šį lubrikantą galima naudoti prezervatyvą. Durex prezervatyvai gali būti naudojami su didele dalimi lubrikantų, tačiau kartais lubrikantai ir prezervatyvai negali būti naudojami kartu. Aliejiniai lubrikantai gali paveikti prezervatyvą, jis gali nuslysti. Todėl reikia rasti kitą lubrikantą arba pasirinkti kitą kontraceptinę priemonę. Renkantis lubrikantą galima rinktis ir pagal kvapą. Kai kurie lubrikantai gali suteikti drėgmę ir malonumą kvapą. Sekso kvapas dažnai yra nemalonus, todėl galima naudoti lubrikantą, kuris suteiks malonumą mylintis ir malonų kvapą. Lubrikantas suteikia malonumą, tačiau neapsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir lytiniu būdu plintančių ligų, todėl yra būtina naudoti apsaugos priemonę. Seksas turi būti saugus ir malonus.

Užs. Nr. 484158