DOVANOKITE PRIEŽASTĮ LEPINTIS!

valerijonas
Dabar natūralios kosmetikos „Razalija“ rinkiniams – 15 proc. nuolaida. Iš(si)rinkite mėgstamiausius „Razalija“ produktus dovanų dėžutėje!

Pagal kosmetikos linijas sukomplektuoti 8 skirtingi kosmetikos rinkiniai padės spręsti veido odos problemas ar efektyviai pagerins jos būklę.

Dėžutėje rasite koncentruotą aktyviais ingredientais papildytą veido serumą ir veido kremą (arba kremą-kaukę), kuris užtikrina serumo veikimą ir sustiprina jo poveikį.

Kokį rinkinį verta rinktis?

Drėkinamąjį, jei oda kenčia nuo diskomforto ir nemalonaus tempimo.

Stangrinamąjį, jei norite atkurti veido stangrumą ir elastingumą, jei veidrodyje matote papilkėjusią ir pavargusią odą, suglebusius paakius.

Regeneruojamąjį rekomenduojame dehidratuotai ir išsausėjusiai odai, kurią šio rinkinio produktų ingredientai efektyviai pamaitins ir suteiks drėgmės.

Intensyviuosius rinkinius, kurie yra du, verta rinktis, jei vargina išryškėjusios mimikos raukšlės, oda suglebusi, jai trūksta tonuso. Rinkinio variantus galite rinktis dienos ar vakaro rutinai.

Jauninamasis rinkinys odai suteiks gyvybingumo ir užtikrins reikiamą hialurono rūgšties kiekį, pastebimai pagerins jos išvaizdą.

GLOW UP drėkinamasis ar GLOW UP maitinamasis rinkinys suteiks odai švytėjimo, atstatys prarastą sveiką odos atspalvį, oda taps glotni ir elastinga. Rinkitės vieną iš šių rinkinio variantų atsižvelgiant į savo odos tipą ir būklę.

Pasiūlymas galioja iki balandžio 30 d. perkant „Valerijono“ vaistinėje ir internetu www.razalija.lt (skiltis „Rinkiniai“). Nuolaidos nesumuojamos, prekių kiekis ribotas.

Užs. Nr. 508018