Dializės procedūras Šiauliuose teikia ir UAB „Diahema“

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Pacientų patogumui šalia klinikos yra įsikūrusi vaistinė.
Dializės procedūras teikiančios dializės klinikos UAB „Diahema“ veikla įgyja pagreitį. Klinika įkurta pacientams palankioje miesto vietoje, Tilžės gatvėje, Šiauliuose. Čia įsikūrusią kliniką nesunku pasiekti tiek pietiniame  mikrorajone, tiek centre ar priemiestyje  gyvenantiems pacientams. Tai yra antra privati klinika Šiauliuose, teikianti tokias paslaugas.
Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Su klinikoje besigydančiais pacientais dirba profesionali ir patyrusi gydytojų ir slaugytojų komanda.

Dializė – medicinos procedūra, leidžianti inkstų nepakankamumu sergantiems pacientams išsaugoti gyvybę ir gyventi visavertį gyvenimą. Vyr. slaugytoja administratorė Daiva Ringienė prisimena: „Anuomet, studijų metais apie dializes studentams buvo pasakojama tiek, kad jie žinojo, kurioje klinikų vietoje yra atliekama ta procedūra. Dializuotis, deja, galėjo toli gražu ne visi pacientai – buvo taikomas amžiaus apribojimas iki 65 metų, parenkami tie, kurie galėjo tikėtis sulaukti sėkmingos transplantacijos. Šiandien medicina nužingsniavo toli į priekį, ir dializės yra atliekamos visiems, kuriems tokios procedūros reikia, o jas pilnai apmoka Valstybinė ligonių kasa, be to pacientams yra tiekiamas šiltas ir skanus maistas, esant reikalui, atvežama procedūrai ir parvežama namo. Taip pat mūsų pacientų patogumui šalia klinikos yra įsikūrusi vaistinė. Siekti geriausių rezultatų, padeda ir naujausios bei pažangiausios technologijos; esant reikalui, pacientams skiriama HDF „one line“ procedūra, naudojami aukščiausios kokybės dializatoriai THERANOVA, kuriuos suderinus su moderniausia dializės įranga pavyksta pasiekti tai, ko labiausiai reikia mūsų pacientams: jaustis gerai ir ilgai gyventi.“

Su UAB „Diahema“ klinikoje besigydančiais pacientais dirba profesionali ir patyrusi gydytojų ir slaugytojų komanda. Pacientus konsultuoja gydytojai nefrologai iš Kauno ir Klaipėdos. Taip bendradarbiaujant galima pasidalyti gera praktika, taikyti atsirandančias naujoves. Medikai juos visus puikiai pažįsta, žino ne tik medicinines, bet ir socialines problemas, taigi bendravimas yra labai glaudus ir pacientams ypač reikalingas.

UAB „Diahema“ klinikoje besigydančius pacientus nustebino naujove. Kol atliekamos procedūros, pacientams pradėtos vesti trumpos informacinės paskaitėlės. Viena pirmųjų temų – "Dializuojamų pacientų mitybos ypatumai". Šioje paskaitoje yra surinkta naujausia medžiaga. Tikimės, kad pacientai ir jų artimieji čia ras kažko naujo ir tai pagerins ir taip nelengvą jų gyvenimą.

UAB „Diahema“

Tilžės g. 55, Šiauliai.

Darbo laikas: pirmadieniais–šeštadieniais 7.00–17.00 val.
Telefonai: bendrasis (8 41) 521734;
– vyr. slaugytoja +370 610 26659.

Užs. Nr. 441163