Dantų balinimas kapomis – saugus ir veiksmingas dantų balinimo būdas

Kiekvienas iš mūsų norime turėti ne tik sveikus, bet ir baltus, estetiška išvaizda pasižyminčius dantis. Visi žinome, jog norint palaikyti nepriekaištingą dantų būklę, savarankiškos dantų priežiūros namuose nepakanka. Prevenciniai vizitai pas odontologą ir reguliariai, bent du kartus per metus atliekama profesionali burnos higiena – būtinybė visiems žmonėms, kurie nori džiaugtis nepriekaištinga dantų būkle bei išvaizda. Burnos higienos metu efektyviai pašalinamos kietosios bei minkštosios apnašos. Šis procesas leidžia džiaugtis estetiškos šypsenos rezultatu. Tačiau, ką daryti, jeigu net ir po šios procedūros dantų spalva nedžiugina? Kokios odontologinės procedūros padeda kurti gražesnį, baltesnį dantų atspalvį?

Populiariausi dantų balinimo būdai

Šiais laikais dantų balinimo būdų yra išties nemažai. Vieni iš jų yra efektyvesni, kiti – ne tokie rezultatyvūs. Yra ir itin nesaugių dantų balinimo metodų, kurių nei vienas odontologas nerekomenduoja rinktis. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog dantų balinimas yra įprasta estetinė procedūra, kuri negali sukelti jokio žalingo poveikio dantims, savarankiškas dantų balinimas neaiškios kilmės priemonėmis, gali labai stipriai pakenkti dantų būklei. Todėl norint turėti ne tik baltus, bet ir sveikus dantis, dantų balinimą reikėtų patikėti profesionalams. Dantų balinimas kapomis – vienas efektyviausių ir saugiausių dantų balinimo būdų. Aptarkime, kokiais atvejais galima atlikti dantų balinimą kapomis ir kokio rezultato galima tikėtis.

Kokiais atvejais rekomenduojamas dantų balinimas kapomis?

Visų pirma būtina paminėti, jog dantis balininant kapomis yra visiškai saugu, jokios žalos dantų būklei nekeliantis dantų balinimo metodas. Todėl šį balinimo būdą gali rinktis visi žmonės, kurie nori pakeisti savo dantų atspalvį. Šią balinimo techniką rekomenduojama rinktis žmonėms, kurie genetiškai turi šiek tiek gelsvesnius ar vos papilkėjusius dantis. Taip pat šį balinimo būdą gali rinktis visi žmonės, kuri nori šiek tiek patobulinti savo šypsenos estetiką, suteikti jai šviesesnį atspalvį. Šis dantų balinimo metodas turėtų būti aktualus ir visiems žmonėms, kurie vengia sudėtingų odontologinių procedūrų ir nori saugiai atlikti dantų balinimą namuose.

 

Kaip atliekamas dantų balinimas kapomis?

Dantų balinimas atliekamas namuose, kurį sėkmingai įgyvendinti padeda profesionalios odontologų konsultacijos bei jų paskirtos priemonės. Šis dantų balinimo būdas įgyvendinamas pasitelkiant specialią dantų balinimo sistemą, kurią sudaro individualiai pacientui pagamintos kapos, kapų dėklas, specialūs švirkštai su balinamosiomis medžiagomis ir diskomforto, jautrumo pojūtį slopinantys kremai. Nors pagrindinis balinimo procesas įgyvendinamas namuose, tačiau pasirinkus šį dantų balinimo būdą, vizitų pas odontologą tikrai neįmanoma visiškai išvengti. Norint sėkmingai atlikti dantų balinimą kapomis, visų pirma reikia nusiteikti pirmam vizitui pas dantų gydytoją. Pirmo vizito metu odontologas išklausys Jūsų lūkesčius ir kruopščiai įvertins Jūsų dantų būklę. Esant poreikiui, jis rekomenduos atlikti profesionalią burnos higieną ar kitas odontologines procedūras. Pirmojo vizito metu, odontologas nuima ir dantų atspaudus, pagal kuriuos vėliau gaminamos balinimui reikalingos kapos. Atlikus visas reikiamas procedūras, gydytojas pacientui išduoda kapų rinkinį ir suteikia išsamias jų naudojimo instrukcijas. Norint, kad dantų balinimas naudojant kapas iš tikrųjų būtų efektyvus ir sėkmingas, reikia griežtai vadovautis odontologo pateiktomis rekomendacijomis.

Dantų balinimas kapomis – sąlyginai nebrangus, tačiau tikrai efektyvus dantų balinimo metodas, užtikrinantis ilgalaikį rezultatą. Sėkmingai įgyvendinus visus balinimo etapus, kiekvienas pacientas gali džiaugtis akivaizdžiai pašviesėjusiais dantimis ir dailesne šypsena. Šiuo balinimo metodu galima pašviesinti ir savo funkcionalumą praradusius, negyvus dantis. Taigi, jeigu nesate patenkinti savo dantų atspalviu, tačiau norite išvengti sudėtingų ir brangių odontologinių procedūrų, dantų balinimas naudojant kapas– tikrai racionali išeitis!

Užs. Nr. 545251