Cirkonio keramikos implantai – visiškai kitus kokybės standartus atitinkanti dantų implantų rūšis

Dantų implantavimas – vienas efektyviausių, lyg šiol egzistuojančių, dantų atkūrimo metodų. Viena ar kita sudėtimi pagrįsti dantų implantai yra tikras išsigelbėjimas pacientams, kurie nenori nešioti senos kartos išimamų ar fiksuojamų dantų protezų ir siekia pačio geriausio dantų atkūrimo rezultato. Šiais laikais vis dažniau galima išgirsti nuomonę, kad iš cirkonio keramikos gaminami dantų implantai turi žymiai daugiau privalumų, nei bet kokios kitos sudėties dantų implantavimo priemonės. Kodėl šiuolaikinė odontologija taip liaupsina šiuos implantus? Trumpai tariant, kuo ypatingi ir išskirtiniai yra cirkonio implantai?

Kokybiškiausias natūralaus danties atitikmuo

Naudojant bet kurios kitos rūšies dantų implantus, plika akimi galima įžvelgti tam tikrus požymius, išduodančius, jog burnos ertmėje yra ne natūralus dantis, o jo pakaitalas. Cirkonio keramikos implantai, estetinėmis savybėmis visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų, todėl įžvelgti, jog paciento burnos ertmėje yra integruotos dantų atkūrimo priemonės, gali nebent profesionalai.

Implantai, kurie tinka ir alergiškiems žmonėms

Tikrai nemaža dalis žmonių yra alergiški metalui. Deja, tačiau visos kitos dantų implantų rūšys, savo sudėtyje tikrai turi šios, alergiją keliančios medžiagos. Blogiausia yra tai, jog alerginė reakcija ne visada pasireiškia iš karto po atliktos dantų implantavimo procedūros. Uždegimai, burnos audinių patinimai ar kiti, alerginei reakcijai būdingi simptomai gali pasireikšti po metų ar net po kelių. Cirkonio implantai yra pagrįsti visiškai kitokia sudėtimi ir gamybos technologija. Jų sudėtyje nėra jokių metalo pėdsakų, todėl šių implantų pagalba prarastus dantis sėkmingai gali atkurti ir alergiški žmonės.

Implantai, tampantys neatsiejama burnos ertmės dalimi

Dėl ypatingai natūralios sudėties, cirkonio keramikos implantai yra be galo draugiški žmogaus organizmui. Jie nesutrikdo dantenų kraujotakos, nekelia uždegimų ar infekcinių reakcijų. Sėkmingai atlikus dantų implantaciją cirkonio keramikos implantais, pacientas jaučiasi lygiai taip pat, kaip su natūraliais dantimis. Ilgainiui šie implantai pilnai sugyja su kaulu, ir iš esmės tampa neatsiejama, jokio diskomforto pojūčio nekeliančia burnos ertmės dalimi. Be to, cirkonio implantai džiugina ir labai paprasta priežiūra. Kitaip nei ant kitų implantų, ant jų nesikaupia didesnis apnašų kiekis, o juos valyti ir prižiūrėti reikia taip pat, kaip ir natūralius dantis.

Minimali, beveik neįmanoma neprigijimo rizika

Deja, tačiau kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kai dantų implantai tiesiog neprigyja. Implantų neprigijimo rizika nėra didelė, tačiau tikrai nėra neįmanoma. Kitų rūšių implantai gali neprigyti dėl skirtingų priežasčių, sakykim, dėl pernelyg kieto kaulo ar pan. Visgi, kartais dėl implanto neprigijimo gali būti kalta ir paciento organizmui netinkanti implantų sudėtis. Cirkonio keramikos implantai yra laikomi natūraliausia, labiausiai su žmogaus organizmu biologiškai suderinama implantų rūšimi, todėl tokios dantų atkūrimo priemonės tikrai sumažina implantų neprigijimo rizikos rodiklį.

Čia pateikti tik keli, cirkonio keramikos implantams būdingi privalumai. Iš tiesų, visame pasaulyje šie implantai yra tituluojami naujos kartos dantų atkūrimo priemonėmis, kurios atitinka visiškai kitus kokybės standartus, nei kiti implantai. Norite sužinoti daugiau informacijos apie šias, pažangias, estetiškas ir nepriekaištingai su žmogaus organizmu suderinamas dantų atkūrimo priemones? Tuomet būtinai apsilankykite https://bioimplantai.lt/. Čia rasite išsamią informaciją apie inovatyviausius cirkonio implantus, kurią pateikia gydytojas odontologas, burnos chirurgas Remigijus Urbonas. Šis gydytojas yra sertifikuotas dantų atkūrimo bioimplantais specialistas, kuris jau daugiau nei 5 metus praktikoje naudoja būtent šios rūšies implantus, tad jo nuomone ir profesine patirtimi pasitikėti tikrai verta.

Užs. Nr. 554627