Belaukiant švenčių – į edukacines dirbtuves praskaidrinti nuotaikos

"Valerijono" vaistinės nuotr.
valerijonas
Pasitinkant šventinį laikotarpį „Valerijono“ vaistinė kviečia dalyvauti edukacinėse programose: sužinoti naudingos informacijos apie gerą savijautą, natūralų grožį ir sveikatai palankesnę mitybą.
Daugiau nei 6 metus vaistinės arbatinėje organizuojamos edukacinės programos sulaukė nemenko suaugusiųjų ir vaikų susidomėjimo. Džiugu, kad sulaukiama gausaus smalsuolių būrio ir iš kaimyninių šalių – Latvijos ir Estijos.
Šiuo metu „Valerijono“ arbatinėje vyksta net 7 skirtingos edukacinės programos. Belieka išsirinkti ir pasinerti į įdomų vaistininkystės, sveikos gyvensenos ir natūralaus grožio pasaulį, su kuriuo supažindins patyrę vaistininkai.

Atnaujintos kremų dirbtuvės

Viena populiariausių edukacijų – natūralios sudėties kremų dirbtuvės. Šią edukacinę programą vedanti vaistinės direktorė ir kosmetikos prekės ženklo „Razalija“ įkūrėja Almyra Girdenienė teigia, kad kasmet ir kaskart ji vis kitokia. „Nėra buvę, kad mes du kartus pagamintume tą patį kremą. Kiekvienos edukacijos metu sukuriamas unikalus kremas, kurį dirbtuvių dalyvis užbaigia pats: papildo jį pasirinktu eteriniu aliejumi, augalų ar uogų ekstraktais. Tai suteikia pasigamintam kremui individualumo, o pats dalyvis išmoksta esminių kremo gamybos pagrindų. O šiuo metu mokomės gaminti naujausią – švytėjimo suteikiantį kremą GLOW UP ir jo pagrindu kiekvienas pritaiko pagal individualius poreikius. Džiaugiamės, kad švytėjimo suteikianti linija spalį pelnė parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2021“ aukso medalį“, – pasakoja A. Girdenienė.

Pageidaujantiems išsamesnės edukacinės programos ir siekiantiems žinių pagerinti savo mitybos įpročius, kremo gamybą galima papildyti maisto degustacija. Jos metu detaliai ir išsamiai dalinamasi sveikos mitybos principais, degustuojami sveikatai palankūs šalto spaudimo aliejai ir vertingi žaliavalgiški, veganiški ir vegetariški patiekalai.

Edukacija aktuali ir jaunimui

Vaikai nuo 5 metų kviečiami domėtis vaistažolių nauda, vaistininko profesija ir susipažinti su pagrindiniais sveikos mitybos principais. Jaunimui aktuali edukacinė programa apie odos priežiūrą pakvies atidžiau rūpintis savo veido odos būkle. Įprasta, kad jaunuoliai šiuo gyvenimo etapu skundžiasi varginančiomis odos problemomis. Tad išsamios kosmetologo žinios ir patirtis padės užbėgti nemalonumams už akių.

Bent akies krašteliu jaunimui susipažinti su vaistininko profesija padės lūpų balzamo dirbtuvės, kuomet mokomasi pasigaminti natūralios sudėties lūpų balzamą, kuris saugotų nuo vėjo ir žvarbos.

Vaistininkystės muziejus su žymiais eksponatais

Nukeliauti keliais dešimtmečiais ar šimtmečiu atgal kviečia vaistininkystės muziejaus eksponatai. Su jais gali susipažinti visi edukacijų dalyviai. Apie juos išsamiai ir detaliai papasakoja vaistinės direktorė ir patyrusi vaistininkė Almyra Girdenienė.

Vaistinės arbatinės rūsyje įrengtas istorinis muziejaus fragmentas įdomus ne tik savo istorija (1870 m. šiose patalpose pradėjo veikti pirmoji vaistinė), bet ir yra turtingas eksponatų. Muziejuje galima pamatyti Šiaulių farmacijos laboratorijos „Galen“ vaistus, taip pat eksponuojami ir kitų žymių šalies tarpukario farmacijos kompanijų („SANITAS“, „Ger Ma Po“) gaminiai.

Visas edukacines programas ir jų sąlygas rasite vaistinės interneto svetainėje www.valerijonas.lt skiltyje EDUKACIJA.

Kviečiame domėtis sveikesniu gyvenimo būdu, atrasti sveikatai palankius gaminius!

Užs. Nr. 494649