Žūklės varžybose sekėsi šiauliečiams

Kelmėje sekmadienio vakarą baigėsi TAFISA pasaulio sporto žaidynių sportinės žūklės varžybos.

Dvi dienas 48 žvejai iš Lietuvos laimę bandė Kražantės upės užtvankoje. Antrąją dieną prie žvejų prisidėjo ir svečias iš Baltarusijos Andrej Leonik.

Susumavus dviejų dienų rezultatus sportinės žūklės varžybų mėgėjų grupėje nugalėtoju tapo šiaulietis Stanislovas Ambrasas (sugavo 5 kilogramus 120 gramų žuvies), antras liko kaunietis Gediminas Kazlauskas, kurio laimikis – 4 kilogramai 500 gramų, trečias – šiaulietis Mindaugas Alekna (sugavo 4 kilogramus 480 gramų žuvies). Profesionalų grupėje pirmąją vietą užėmė šiaulietis Kęstutis Juodelis. Jo laimikis – 4 kilogramai 920 gramų, kėdainiškiai Eligijus Dautartas, sugavęs 3 kilogramus 990 gramų, tenkinosi antrąja vieta, Modestas Antipodas (2 kilogramai 870 gramų) – trečias.

Paskelbti laimėtojai ir kitose grupėse. Geriausiu Kelmės rajono žveju tapo Renaldas Kalasauskis iš Tytuvėnų, geriausiu Kelmės miesto žveju – Gintaras Balkaitis. Vyriausias varžybų dalyvis – Juozas Kvietkus iš Kelmės, jam 81 metai, jauniausias – šešiolikmetis Ernestas Stankevičius iš Kauno.

Didžiausią žuvį – 400 gramų lyną – pagavo šiaulietis Tadas Paulauskas.

Žūklės varžybose dalyvavo trys moterys. Geriausia pripažinta Lina Juodkaitytė iš Elektrėnų. Apdovanojimą gavo ir kauniečių žvejų klubas „Salmo“. Už originaliausią įrangą apdovanota Elena Križauskienė iš Kauno. Žuvies nepasisekė pagauti klaipėdiečiui Mariui Montvydui, bet jis sulaukė daugiausiai plojimų.

Pirmąją varžybų dieną geriausiu žveju išrinktas Eligijus Dautartas iš Kėdainių, antrąją – kelmiškis Arūnas Navickis, apdovanotas svečias iš Baltarusijos Andrej Leonik, žvejė kelmiškė Jurgita Noruišienė.

„Šiaulių krašto“ inf.

Dalios KARPAVIČIENĖS nuotr.

LAIMĖTOJAS: Profesionalų grupėje pirmąją vietą laimėjo Kęstutis Juodelis, sugavęs 4 kilogramus 920 gramų žuvies.

VYRIAUSIAS: Varžybose dalyvavusį vyriausią žveją, kelmiškį Juozą Kvietkų apdovanojo Kelmės rajono tarybos narė Danutė Ivanauskienė.