„Žalgiris“ atsirevanšavo „Šiauliams“

FK Žalgiris Vilnius nuotr.
Žvarbų ir snieguotą sekmadienį FA „Šiauliai“ Vilniuje triuškinamu rezultatu nusileido „Žalgiriui“.

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ buvo sužaistos atkeltos 26-ojo turo rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei FA „Šiauliai“.

Vladimiro Čeburino treniruojami šalies čempionai namuose su kaupu atsirevanšavo varžovams už neseniai patirtą nesėkmę – 5:0 (3:0).

Pirmasis kėlinys priklausė lapkričio 20 dieną 22-ąjį gimtadienį pažymėjusiam Kiprui Kažukolovui. 10-ąją minutę standartinės padėties metu vidurio gynėjas laimėjo oro dvikovą bei nukreipė kamuolį į vartus.

„Žalgiris“ turėjo nemažai dėkingų progų, tačiau toli gražu ne visas jas išnaudojo. Puikų reidą bei tolimą smūgį atlikęs Fabienas Ourega stebėjo, kaip 32-ąją minutę nuo skersinio atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Meinardas Mikulėnas. Maža to, 43-iąją minutę Oliverio Buffo perdavimą įvarčiu pavertė dubliu džiaugęsis K. Kažukolovas.

Po pertraukos šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą. 76-ąją minutę Viliaus Piliukaičio perdavimą įvarčiu pavertė Mathiasas Oyewusi, o 87-ąją minutę Joelio Bopesu uždirbtą baudinį taikliu smūgiu įprasmino Renanas Oliveira – rezultatyviausias čempionato žaidėjas pasižymėjo 17-ąjį kartą.

Šiauliečių gretose debiutavo trys žaidėjai – Nojus Vytis Audinis, Gabijus Micevičius ir Juozas Radavičius.

Likus sužaisti vienam mačui, „Žalgiris“ turi 84 taškus (1 vieta turnyrinėje lentelėje), FA „Šiauliai“ – 47 taškus (7 vieta).