Vyko SENI CUP 2024 futbolo turnyras

Organizatorių nuotr.
Ventos socialinės globos namų jaunimas gegužės 21 dieną Kaune dalyvavo žmonių su negalia minifutbolo turnyre SENI CUP 2024.

Tai – unikalios varžybos, skirtos socialinės globos namų gyventojams, turintiems protinę negalią, jų sportinio potencialo išbandymui, svajonių įgyvendinimui ar tiesiog įdomiam atsitraukimui nuo įprasto kasdienio globos namų gyvenimo.

Renginio atidarymo metu mus džiugino fantastiški triukai, kuriuos atliko GO Easy GO šunys.

Kasmetinės žaidynės dalyviams atneša ne tik iššūkių ir azarto, bet ir plečia draugų ratą, dovanoja daugybę teigiamų emocijų ir motyvuoja siekti vis naujų, užsibrėžtų tikslų. Praeitais metais mes buvome septinti, o šiais metais didžiuojamės užėmę net 4 vietą iš 15 komandų.

Tarptautinės žmonių su negalia mini futbolo lygos „SENI CUP 2024“ organizatoriai teigia, kad ši lyga naudinga ir reabilitaciniu požiūriu. Dalyvavimas bei laimėjimai stadione – tai terapija, kuri didina pasitikėjimą savo bei komandos galimybėmis, moko ieškoti sprendimų sudėtingose situacijose ir pozityvumo.

Po varžybų vyko iškilmingi dalyvavusių komandų apdovanojimai, visoms  komandoms įteiktos taurės, medaliai bei „Seni Cup“ dovanos.

Esame dėkingi Lietuvos Futbolo Federacijai už nuostabiausią dovaną -  bilietus į NACIONALINĖS LIETUVOS FUTBOLO RINKTINĖS RUNGTYNES: BALTIJOS TAURĖ, kurios vyks Kauno Dariaus ir Girėno stadione birželio 11d.

Su džiaugsmu ir dideliu užsidegimu mes vėl lauksime kitų „SENI CUP“ turnyrų ir susitikimų su draugais.