„Viesulo“ sportinės gimnastikos atstovai - tarp šalies lyderių

VE nuotr.
Kaune vykusiame Lietuvos sportinės gimnastikos jaunučių pavasario čempionate Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro sportinės gimnastikos mergaičių ir berniukų komandos iškovojo visų spalvų medalius.

Pirmąją varžybų dieną II kategorijos programoje (varžėsi 19 gimnastų) triumfavo Arnas Dacys ir Matvej Vaščinin.

Arnas nugalėjo atraminiame šuolyje, buvo antras pratimuose ant žiedų, o pratimuose ant skersinio buvo trečias.

Matvej neturėjo lygių pratimuose ant skersinio, lygiagrečių rungtyje buvo antras, o pratimuose ant žiedų - trečias.

Abu šie Klaipėdos sportininkai buvo tarp lyderių daugiakovėje: Matvej iškovojo sidabrą, Arnas - bronzą.

III kategorijos programoje (23 dalyviai) Artemij Stepanov iškovojo antrąją vietą atraminio šuolio rungtyje.

Šių berniukų treneriai - Jelena ir Sergej Jemeljanovai.

Antrąją varžybų dieną tarp mergaičių II kategorijos programoje (12 dalyvių) atraminio šuolio rungtyje triumfavo Kornelija Gailė, o Emilija Karavackaja iškovojo trečiąją vietą.

III kategorijos programoje tarp 2011 metais gimusių gimnasčių Dovilė Stonkutė atraminio šuolio rungtyje pelnė bronzos medalį.

Mergaičių komandos trenerės - Olga Malyševa ir Natalija Šigajeva.

Jaunieji Klaipėdos gimnastai gegužės 21 dieną dalyvaus „Vilties gimnastikos“ varžybose, o birželio mėnesį vėl vyks į Kauną, kur varžysis Lietuvos vaikų čempionate.