Veteranės sėkmė

Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro sporto metodininkė Genovaitė Kazlauskienė Tatoje (Vengrija) vykusiose X pasaulio metikų veteranų pirmenybėse pelnė kelis medalius ir geriausios sportininkės titulą.

Šios pirmenybės veteranei – sėkminga įžanga prieš rugpjūčio 2 dieną Italijoje prasidėsiančias Pasaulio sporto veteranų žaidynes.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Pirmenybėse Vengrijoje dalyvavusi Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus sporto metodininkė Genovaitė Kazlauskienė varžėsi keliose rungtyse ir iškovojo penkis aukso ir vieną sidabro medalius.

Šotorama (rutulio stūmimo iš vietos penkiakovė) rungtyje Pakalniškių seniūnijos sporto metodininkė iškovojo aukso medalį (rezultatas 44,86 m). Šokorama (rutulio metimo iš vietos disko judesiu trikovė) rungtyje veteranė taip pat iškovojo auksą (rezultatas 53,87 m).

LWS dvikovėje (šotorama + šokorama) taip pat pelnyta pirmoji vieta (98,73 m). Aukso medalis ir pirmas įrašas Lietuvos rekordų lentelėje pelnytas ir LWS trikovėje (šperorama +šotorama + šokorama). Rezultatas – 139,92 m.

Šperorama (rutulio metimo iš vietos ieties metimo judesiu trikovė) rungtyje G. Kazlauskienė pelnė antrąją vietą. Pirmąją vietą G. Kazlauskienė pelnė ir graikiško disko metimo rungtyje (rezultatas 17,83 m).

G. Kazlauskienei organizatoriai įteikė geriausios sportininkės taurę.

Rugpjūčio 2-11 dienomis Turine (Italija) vyksiančiose Pasaulio sporto žaidynėse veteranė vėl išbandys savo jėgas ir varžysis su stipriausiais pasaulio sporto veteranais.

Asmeninio albumo nuotr.

SĖKMĖ: Genovaitė Kazlauskienė X pasaulio metikų veteranų pirmenybėse pelnė kelis medalius ir geriausios sportininkės titulą.