Vandenyje varžėsi neįgalieji

Aleksandr JANIČKIN nuotr.
Sportininkai po varžybų pozavo bendrai nuotraukai su renginio organizatoriais.
Šiaulių plaukimo centre „Delfinas“ kovo 20 d. įvyko Atviros respublikinės žmonių su negalia plaukimo varžybos.

Jose dalyvavo sportininkai iš Šiaulių „Spindulio“ , Panevėžio „Šviesos“ , Ukmergės „Ryto“ ugdymo centrų, Telšių rajono neįgaliųjų sporto klubo „Galia“ bei BĮ Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro.

Iš viso į Atviras respublikines žmonių su negalia plaukimo varžybas, surengtas Dainų g. 33A esančiame baseine, susirinko per 50 dalyvių. Jie varžėsi dešimtyje amžiaus grupių. Plaukikės ir plaukikai jėgas išbandė 25 m ir 50 m ilgio distancijose, plaukdami laisvu stiliumi su lentele ir be jos bei nugara ir dalyvavo mišrioje estafetėje 4X25 m laisvu stiliumi.

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, taurėmis bei atminimo dovanėlėmis.

Klubų atstovai teigė, kad žmonėms su intelekto negalia trūksta užimtumo, tad smagu jau ne pirmą kartą dalyvauti tokiose varžybose. Jaunuoliai džiaugėsi medaliais, kai kurie jų guodė nieko nelaimėjusius, atiduodami jiems savo apdovanojimus.

„Plaukimo varžybas žmonėms su negalia stengiamės organizuoti, siekdami sumažinti jų atskirtį ir palaikyti draugiškus ryšius su kitų miestų įstaigomis“, – sakė Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ pavaduotojas ugdymui Kęstutis Eizintas.