„Vairas-Jupoja“ nepasigailėjo klaipėdiečių

Šeštadienį Klaipėdoje vykusiose 2012 metų Lietuvos vyrų regbio čempionato I grupės varžybose Šiaulių „Vairas-Jupoja“ 77:14 (39:0) nepasigailėjo Klaipėdos „Viesulo-Kuršių“.

Mačas prasidėjo sėkmingomis greitomis šiauliečių atakomis. Nugalėtojas tapo aiškus pirmojo kėlinio viduryje.

Po pertraukos „Vairo-Jupojos“ vyriausiasis treneris Sigitas Kukulskis į aikštę leido jaunesnius, mažiau žaidžiančius regbininkus.

„Jaunimas puolė neblogai, tačiau gindamasis dažnai klydo“, – vertino S. Kukulskis.

Šiauliečių klaidomis pasinaudojusi, Donato Streckio vedama „Viesulo-Kuršių“ komanda, pelnė 14 taškų.

„Vairo-Jupojos“ ekipoje išsiskyrė 14 taškų įsirašęs Mantautas Vilimavičius. 12 pridėjo Donatas Vilimavičius, po 10 – Laimonas Jakštys, Daivaras Jonaitis, Domas Kungys, 6 – Alanas Alasauskis, 5 – Mindaugas Normantas, Romas Rachimovas ir Mindaugas Mikuckis.

Pastarasis išsigydė traumą ir į aikštę grįžo po beveik metų pertraukos. M. Normantas ir R. Rachimovas pelnė pirmuosius taškus Lietuvos čempionate.

„Vairas-Jupoja“ pirmajame etape laimėjo visas rungtynes ir tapo čempionato lydere. Antrojoje vietoje žengia Kauno „Ąžuolas“, trečiojoje – Vilniaus regbio akademijos ekipa, penktojoje – „Viesulas-Kuršiai“.

Pirmąsias keturias vietas užėmusios penkiolikės rudenį tęs kovą dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

PERGALĖ: Šiaulių „Vairas-Jupoja“ klaipėdiečius svečiuose sutriuškino 77:14.

ATAKA: „Viesulo-Kuršių“ regbininkai stabdo 10 taškų pelniusį šiaulietį Daivarą Jonaitį.