Užtikrinta šiauliečių rankininkų pergalė

„rankiniolyga.lt“ nuotr.
Šeštadienį Šiauliuose „SC Dubysos“ rankininkai užtikrintai 44:22 pranoko HC „Utenos“ rankininkus.

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko trejos rungtynės. Šiauliuose „SC Dubysa“ pranoko HC „Utenos“ rankininkus rezultatu 44:22 (27:12). Dzūkijos sostinėje Alytaus „Varsai-Stronglasui“ pavyko išplėšti pergalę iš HC „Vilniaus“ – 29:28 (12:14), o Kaune „Granitas-Karys“ įveikė Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus rezultatu 38:28 (21:15).

Rungtynės Šiauliuose prasidėjo šiauliečių spurtu ir netrukus jie jau surinko dvigubą persvarą ir viso pirmojo kėlinio metu ją dvigubą ir išlaikė (8:4, 18:9, 24:12). Pirmasis kėlinys baigėsi solidžia šiauliečių persvara – 27:12.

Antrasis kėlinys „Utenos“ rankininkams nebuvo lengvesnis, nes atotrūkis toliau išliko dvigubas (36:18, 40:20). Dviguba persvara rungtynės ir baigėsi – šiauliečiai šventė pergalę rezultatu 44:22.

„Stengėmės akcentuoti užtikrintą puolimą ir gerą gynybą. Labai norėjome turnyrinės lentelės taškų“, – trumpai komentavo šiaulietis Domantas Stripeika.

„Pirmiausia sveikinu priešininkus. Atvažiavome po ilgos pertraukos, negalėjome patogiai treniruotis dėl saviizoliacijos, atvažiavome su mažu žaidėjų skaičiumi, maža rotacija. Sekėsi sunkiai, puolime irgi strigome, stengėmės, bet turime ką turime. Kitose rungtynėse būsime labiau pasiruošę“, – sakė HC „Utena“ žaidėjas Ernestas Nikitinas.

Šiaulių „SC Dubysai“ Povilas Šalna ir Rokas Leščinskas pelnė po 6 įvarčius, Ugnius Ivanovas – 5, Timonas Bložė ir Justas Mielenis – po 4, Domantas Stripeika, Aivaras Budrys, Tautvydas Janutis ir Džiugas Saliamoris – po 3, Gedvinas Jocas, Tomas Baliutavičius ir Paulius Liekys – po 2, Andrius Vaitiekūnas – 1.

HC „Utenai“ Karolis Ubeika pelnė 8, Mantas Zabulis ir Ernestas Nikitinas – po 4, Deividas Čipkus – 3, Paulius Simonavičius, Kasparas Ubeika ir Justas Daujotis – po 1 įvartį.