TOP SPORT vyrų čempionate – šiauliečių pergalė

„ltf.lt“ nuotr.
TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ klubas (juoda apranga) svečiuose po atkaklios kovos įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmąją pergalę TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate savaitgalį iškovojo Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ klubas. Jis svečiuose po atkaklios kovos 3-1 (25:19, 25:19, 21:25, 27:25) įveikė Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Svečius į priekį vedė vienas geriausių Lietuvos tinklininkų Arvydas Mišeikis. Jis pelnė net 32 taškus. 19 taškų – Tomo Rogal sąskaitoje, 9 – Manto Grinevičiaus.

Marijampolės komandoje 19 taškų surinko Andžejus Savostenokas, 11 – Laurynas Galdikas, 10 – Armandas Bielskus, po 9 – Jonas Rakickas ir Rokas Urbelis.

A. Mišeikis po mačo prisipažino, kad šiauliečiai po dviejų užtikrintų setų kiek atsipalaidavo ir už tai vos nebuvo skaudžiai nubausti.

„Kažkiek praradome koncentraciją. Varžovai labai nerizikavo su padavimais, todėl kai mes su jais sėkmingai susitvarkėme, ramiai pirmavome 4–5 taškais ir taip užbaigdavome setus. Trečiajame sete prarasta koncentracija neleido mums laimėti, o ketvirtajame sete taip pat vos neprisižaidėme. Gerai, kad kažkokiu būdu išplėšėme pergalę ketvirtajame sete ir nepraradome taškų“, – kalbėjo A. Mišeikis.

Lietuvos čempionate sunkiai sulaikomas A. Mišeikis teigia, kad Šiaulių klubas pasigenda didesnio legionieriaus iš Ukrainos Stanislavo Vasylenkos indėlio. Taip pat jam norėtųsi didesnio progreso ir iš jaunimo.

„Turime daug jaunimo ir su juo viskas yra gerai, bet kartais jiems trūksta didesnio atsidavimo ir koncentracijos. Dažnai užmirštami tokie elementarūs dalykai kaip tinkamos pozicijos užsiėmimas gynyboje. Per treniruotes jiems daug ką kartojame, bet neretai pastabos pro vieną ausį įeina, pro kitą išeina“, – teigė A. Mišeikis.

Pasak vieno geriausių Lietuvos tinklininkų, TOP SPORT Lietuvos čempionate savo pajėgumu išsiskiria Gargždų „Amber-Arlanga“. Tuo tarpu kitos komandos apylygės. Tiesa, Kauno ir Gargždų ekipos pranašumas yra tas, kad dauguma žaidėjų ten visą laiką treniruojasi kartu. Tuo tarpu Marijampolėje ir Šiauliuose nemaža dalis žaidėjų atvyksta tik į rungtynes arba prisijungia į treniruotes tik dieną prieš.

Pats A. Mišeikis dar neatsisako minčių pažaisti užsienyje. Dabartinė situacija visoje Europoje yra sudėtinga, todėl kol kas labai rimto pasiūlymo jis nesulaukė.