Tauragėje medalius pelnė penki sportininkai

Ryčio KERŠIO asmeninė nuotr.
Joniškio imtynininkai po apdovanojimų Tauragėje: (iš kairės) Ugnius Vitkus, Armandas Kulevičius, Adrijus Odminis, Aironas Račkauskis, treneris Rytis Keršys, Erikas Norkus, Benas Musejukas.
Lapkričio 11 dieną Tauragėje surengtas tradicinis brolių Venckaičių graikų–romėnų imtynių turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro imtynininkai.

Tauragiškiai broliai Valdemaras ir Edgaras Venckaičiai per savo sportinę karjerą yra iškovoję prizines vietas Europos ir Pasaulio čempionatuose. Šiuo metu sėkmingai imasi Mindaugas Venckaitis, kuris prieš mėnesį Pasaulio čempionate užėmė penktą vietą.

Turnyre Tauragėje jėgas išmėgino virš šimto jaunųjų imtynininkų iš Tauragės, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Joniškio, Kuršėnų, Gargždų ir Papilės. Joniškiui atstovavo šeši sporto centro imtynininkai. Medalius iškovoti pavyko penkiems trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams. Labai gerai ėmėsi Benas Musejukas ir Erikas Norkus (abu sv. kat. iki 29 kg). Savo pogrupyje B. Musejukas įveikė tris, o E. Norkus du varžovus ir, užėmę pirmas vietas pogrupiuose, susitiko varžybų finale. Atkaklioje kovoje nugalėjo metais vyresnis Erikas ir iškovojo pirmą vietą, o Benas užėmė antrą vietą. Gerą sportinę formą demonstruoja Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 66 kg), kuris pasiekė dvi lengvas pergales ir tapo turnyro nugalėtoju. Aironas Račkauskis (sv.kat. Iki 35 kg) pirmą imtį pralaimėjo Lietuvos čempionui iš Klaipėdos. Vėliau jis laimėjo dvi imtis prieš vilniečius ir iškovojo trečią vietą. Adrijus Odminis (sv.kat. Iki 58 kg) užėmė trečią vietą.