Tarptautinio 21-ojo pasaulio čempiono Rimanto Bagdono turnyro apžvalga

Jurgitos RAČKAUSKIENĖS nuotr.
Rimantas Bagdonas sveikina turnyro prizininkes.
Lapkričio 18–19 dienomis Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje įvyko 21-ojo pasaulio čempiono Rimanto Bagdono vardo tarptautinis imtynių turnyras, kuris pritraukė įspūdingą dalyvių ir žiūrovų ratą. Šis įvykis ne tik sukūrė neeilinę sportinės dvasios ir kovos džiaugsmo atmosferą, bet ir unikalią galimybę susitikti su skirtingų šalių talentais bei pasinerti į tarptautinį sporto ritmą.

Turnyre dalyvavo sportininkai ir svečiai iš devynių valstybių: Suomijos, Estijos, Kazachstano, Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Švedijos. Gimnazija išsiskyrė ne tik kaip sporto, bet ir tarptautinio bendravimo epicentras, kuriame susitiko įvairių kultūrų sportininkai.

Šiaulių sporto gimnazijos sportininkai neabejotinai pasiuntė galingą signalą apie savo pasirengimą ir norą kovoti už garbės medalius. Rezultatai ne tik liudija jų talentą, bet ir puikų trenerių Aivaro Kaselio, Tatsianos Bokhan, Gailos Stočkienės, Andriaus Stočkaus ir Laimučio Adomaičio darbą. Įdomu pastebėti, kaip šis turnyras sugrąžino kilnios kovos sporto dvasią į Šiaulių sporto gimnaziją.

Šiaulių sporto gimnazijos sportininkės Luka Stenelytė (72 kg) ir Iveta Česnauskaitė (68 kg) tapo nugalėtojomis savo svorio kategorijose. Adriana Danisevičiūtė (50 kg), Ugnė Laurinskytė (59 kg) ir Julita Ivanauskaitė (68 kg) pelnė trečiąsias vietas. Nedaug iki medalio pritrūko Paulinai Pavilionytei (62 kg), ji liko ketvirta.

Už sukurtas nepamirštamas akimirkas dėkojame sporto gimnazijos alumnėms, kurios ne tik įrodė puikų fizinį pasirengimą, bet ir dedikaciją bei norą siekti aukštumų. Nugalėtojomis savo svorio kategorijose tapo Gabija Dilytė (50 kg) ir Vestina Danisevičiūtė (53 kg), trečiąją vietą pelnė Gabrielė Dilytė (62 kg).

Graikų-romėnų imtynių srityje išsiskyrė Artem Revtiuk, kuris pasiekė antrąją vietą 63 kg kategorijoje. Jo pasirodymas liudija asmeninį talentą ir trenerio Laimučio Adomaičio kompetenciją bei atsidavimą savo darbui.

Turnyras sujungė sporto bendruomenę, skatino sportininkus siekti aukštų tikslų. Šis įvykis yra ne tik varžybos, bet ir sporto šventė, kurioje perspektyvą mato ateities talentai ir olimpiniai svajotojai. Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė didžiuojasi puikiais rezultatais, bendradarbiavimu, organizuojant ir vykdant tarptautinį sporto renginį.

Tęsiant tokią įkvepiančią tradiciją, ateityje žadam dar daugiau sportinių triumfų ir šlovingų akimirkų.

SSG-logo