Tarptautiniame turnyre užėmė 4-ą komandinę vietą

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai (treneris Rytis Keršys) komandinėje graikų–romėnų imtynių įskaitoje tarp 30 užėmė 4-ą vietą.
Kovo 9 dieną Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ ir Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Estijos sostinėje Taline 36-ą kartą surengtame tarptautiniame Kristjano Palusalu imtynių turnyre, kuriame iškovojo 11 prizinių vietų ir užėmė ketvirtą vietą tarp 30 dalyvavusių graikų–romėnų imtynininkų komandų.

 

Tarptautiniame turnyre ėmėsi 213 imtynininkų ir 40 imtynininkių iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos (Vilniaus ir Joniškio). Joniškiečiai, treniruojami trenerio Ryčio Keršio, ėmėsi gerai ir iškovojo nemažai prizinių vietų. Berniukai ir vaikinai varžėsi graikų–romėnų varžybose. Geriausiai sekėsi imtis Taurui Petroniui (sv.kat. virš 45 kg), kuris varžėsi tarp gimusiųjų 2015 metais ir jaunesnių. Jis įveikė du estus, joniškietį Rapolą Vitkauską ir iškovojo pirmą vietą. R. Vitkauskas buvo antras.

Gražias imtynes pademonstravo Benas Musejukas (sv.kat. iki 30 kg), kuris iškovojo keturias pergales, bet imtyje dėl pirmosios vietos nusileido kol kas nepralaiminčiam estui ir tenkinosi antra vieta. Penktą prizinę (buvo apdovanojami šeši geriausi imtynininkai kiekvienoje svorio kategorijoje) vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Erikas Norkus. Penktą vietą taip pat užėmė Aironas Račkauskis (sv.kat. iki 34 kg). Tarp gimusių 2012–2014 metais ketvirtas vietas užėmė Emilis Vitkauskas (sv.kat. iki 55 kg) ir Armandas Numsėdis (sv.kat. virš 55 kg). Tarp gimusių 2009–2011 metais antrą vietą užėmė Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 76 kg). Jis laimėjo tris imtis, bet imtyje dėl pirmosios vietos teko nusileisti labai stipriam, Europos čempionatų patirties turinčiam estui.

Domas Abromavičius (sv.kat. iki 69 kg) užėmė ketvirtą vietą, o Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 62 kg) liko aštuntas. Tarp gimusių 2006–2008 metais gerai ėmėsi Arnas Puipa (sv.kat. iki 70 kg), kuris iškovojo trečią vietą.

Tarp mergaičių, gimusių 2012–2014 metais, varžėsi dvi joniškietės. Greta Užbalytė (sv.kat. iki 52 kg) iškovojo ketvirtą vietą, o Nicole Rišytė Figueiredo (sv.kat. iki 35 kg) užėmė septintą vietą. Joms buvo sudėtinga kovoti, nes teko imtis su vyresnėmis ir sunkesnėmos varžovėmis.

Komandinėje įskaitoje, tarp 30 graikų–romėnų imtynių klubų Joniškio imtynininkai užėmė aukštą 4-ą vietą.