Tarptautiniame turnyre joniškietis pelnė du medalius

Rygoje (Latvija) dvi dienas vykusiame tarptautiniame stalo teniso turnyre „Draugystės taurė“ joniškietis Romutis Franckaitis iškovojo aukso ir bronzos medalius.

Loreta RIPSKYTĖ

loretar@skrastas.lt

1998 metais gimusių ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje tenisininkas iš Joniškio Romutis Franckaitis savo pogrupyje ir finaliniame 16-uke įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Jam atiteko aukso medalis, nugalėtojo taurė ir kitos dovanos.

Šioje grupėje rungėsi 29 sportininkai.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokinys Romutis Franckaitis gerai pasirodė ir vyresnių, gimusių 1995 metais ir jaunesnių, sportininkų grupėje. Tarp 15 žaidėjų jis patyrė tik vieną pralaimėjimą pusfinalio kovoje prieš varžovą iš Uzbekijos, užėmė trečią vietą ir pelnė bronzos medalį.

Šioje amžiaus grupėje žaidė dar vienas joniškietis Vilmantas Janušas. Jis užėmė devintą vietą.

Tarp merginų su 17 varžovių rungėsi joniškietė Justina Rimkevičiūtė. Jai atiteko septinta vieta.

Tarptautiniame stalo teniso turnyre dalyvavo stalo tenisininkai iš Uzbekijos, Rusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Redakcijos archyvo nuotrauka

LAIMĖJIMAI: Joniškietis Romutis Franckaitis iš tarptautinio stalo teniso turnyro parvežė aukso ir bronzos medalius.