Tarptautiniame trunyre „nuskynė“ tris pirmas vietas

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai tarptautiniame turnyre Estijoje iškovojo net penkias prizines vietas, tarp jų – tris aukso medalius. Iš kairės: Atas Baltokas, Armandas Numsėdis, Erikas Norkus, treneris Rytis Keršys, Tauras Petronis, Ąžuolas Venckevičius.
Vasario 11 dieną Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ ir Joniškio sporto centro imtynininkai (treneris Rytis Keršys) Estijoje Valgos mieste surengtame tarptautiniame graikų–romėnų imtynių turnyre ir iškovojo net tris aukso medalius. Tai – puikus rezultatas, nes lietuviai iš viso tik keturiose svorio kategorijose iš 42 tapo nugalėtojais.

Turnyre konkurencija buvo labai didelė, jėgas išmėgino 283 imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Joniškio.

Jauniausių (gimusių 2015 metais ir jaunesnių) imtynininkų grupėje visas keturias imtis laimėjo ir nugalėtoju tapo joniškietis Tauras Petronis (svorio kategorija iki 40 kilogramų). Kitas Joniškio atstovas Atas Baltokas, rungdamasis šioje svorio kategorijoje, pasiekė tris pergales ir iškovojo antrą vietą. Trečią vietą pelnė Ąžuolas Venckevičius (svorio kategorija iki 27 kilogramų), laimėjęs keturias imtis ir nusileidęs turnyro nugalėtojui iš Latvijos.

Tarp vyresnių vaikų (gimusių 2012 metais ir jaunesnių) pirmas vietas iškovojo Erikas Norkus (svorio kategorija iki 27 kilogramų) ir Armandas Numsėdis (svorio kategorija iki 65 kilogramų). E. Norkus įveikė keturis imtynininkus, o A. Numsėdis ant menčių patiesė du varžovus. Kiti joniškiečiai stengėsi, imdamiesi atidavė visas jėgas, bet prizinių vietų nepelnė.