Tarptautiniame rankų lenkimo čempionate – radviliškiečių medaliai

Radviliškio rankų lenkimo SK nuotr.
Radviliškiečiai rankų lenkikai iš tarptautinio rankų lenkimo čempionato Sergejaus Maslobojevo taurei laimėti parsivežė 24 medalius.

Sausio 27 dieną Vilniuje vyko 5-asis tarptautinis rankų lenkimo čempionatas Sergejaus Maslobojevo taurei laimėti. Jame varžėsi daugiau nei 180 atletų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Kirgizijos, Baltarusijos.

Čempionate dalyvavo ir Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo sportininkai. Skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose pelnyti net 24 medaliai: 11 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos.

Geriausiai sekėsi Janūrijui Musvicui, jis iškovojo tris aukso ir vieną sidabro medalį. Ugnė Jociutė, Vita Rimšienė ir Gintarė Urbonavičiūtė iškovojo po du aukso medalius. Ingrida Blinstrubienė ir Lukas Leonavičius į namus parsivežė po vieną aukso ir bronzos medalį. Gediminas Butkus pelnė du sidabro ir vieną bronzos medalį. Justinas Kairys iškovojo du sidabro medalius. Ingrida Gladkienė užėmė antrą ir trečią vietą. Lukrecija Černiauskaitė iškovojo sidabro medalį, o Evelina Mickutė, Erdvilė Bajalienė ir Modestas Juodis pelnė po bronzos medalį.